התחזה לאישה והונה אלפי גברים ברשת

צעיר בן 22 תושב חצור הגלילית חשוד שהתחזה לאישה והונה אלפי גברים באינטרנט, לאחר ששוחח עמם בצ'אט. הצעיר דרש מהגברים מאות שקלים תמורת תמונות ששלח, ולאחר מכן סחט מהם כספים נוספים תחת איום שיעביר פרטים לבנות זוגן

הונאה חמורה ברשת. אילוסטרציה (sutterstock)

זו לא גברת - זה אדון: בן 22 תושב חצור הגלילית נעצר בחשד להתחזות, הונאה וסחיטה באיומים של אלפי גברים ברחבי הארץ. על פי ממצאי החקירה שמתנהלת במפלג הונאה של מחוז צפון במשטרה, הצעיר התחזה לאישה ברשת, וסחט מיליוני שקלים מגברים שלהם שלח תמונות עירום.

לדברי החוקרים, הגבר המתחזה הכיר את הגברים דרך הצ'אט שבו שוחח עמם ברשת. בתום היכרות קצרה עם הגברים, הפכו נושאי השיחה לבעלי אופי מיני, והצעיר הציע לשלוח להם תמונות עירום של האישה, שאליה התחזה לכאורה. על פי החשד, בתמורה לשליחת התמונות ולהצעות מיניות נוספות, דרש הצעיר מאות שקלים מכל גבר, ובהמשך, איים על אותם הגברים כי יעביר תמונות ופרטים לבנות זוגן, אם לא ישלמו לו סכומי כסף נוספים.

במשטרה הדגישו כי עד כה הוגשו עשרות תלונות נגד האיש. על פי חומר החקירה, הוא הונה למעלה מ-4,000 גברים ברחבי הארץ במהלך חצי השנה האחרונה, והוציא מהגברים סכום של חצי מיליון שקלים. במשטרה חושדים שבמהלך שלוש השנים האחרונות הצליח לאסוף מאותם גברים סכום של שלושה מיליון שקלים, שבהם עשה שימוש בעיקר לצרכי הימורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת