בעל הבית השתגע: טרקטור ומוטות ברזל נגד הדיירים

חילוקי דעות בין בעלי בית לדיירים על שכר הדירה הוא עניין שכיח, אבל מה שבדרך כלל לא קורה זה ניסיון ליישר את ההדורים בעזרת טרקטור ומוטות ברזל. במקרה של מושב אחד בדרום זה בדיוק מה שקרה, והעלילה הסתבכה כשהתברר שבעל הבית - הוא כנראה לא באמת בעל הבית. כך זה נראה במצלמות האבטחה

במשך שלוש שנים וחצי התגוררו בני זוג הללו במושב סמוך לאשקלון, ומדי חודש בחודשו שילמו שכר דירה לבעל הבית. לפני כמספר שבועות נקלעו לקשיים כלכליים והתקשו לשלם את שכר הדירה, אבל בעל הבית שלהם הקפיד להזכיר להם כל הזמן את חובם.

באחת הפעמים, ניסה בעל הבית במשך למעלה משעה להרוס את ביתם - שהוא בעצם ביתו, בעוד הם נמצאים בפנים. אבל זה לא הספיק לו. מצלמות האבטחה המותקנות במקום תיעדו כיצד הוא גורר בעזרת טרקטור את הרכבים של בני הזוג אל מחוץ לחצר הבית, אחר כך דוהר במשאית לחצר, תוך שהוא כמעט דורס אותם, ופוגע באחת המכוניות שלהם.

אחרי שסיים לפלס את הציר - נכנס לבית מלווה בחבריו, הכה את בני הזוג במוט ברזל, והשחית כל מה שנפל לידיו. אחר כך גם החרים מוצרי חשמל שונים.

בעל הבית הוא בכלל לא בעל הבית

האירוע האלים עורר חרושת שמועות: השכנים רמזו לבני הזוג שלא בטוח שהנכס אכן שייך למי שטוען לבעלותו. הזוג פנה למועצה האזורית, וזו אישרה שהנכס רשום על שם המועצה. עכשיו הם מרגישים לא רק מוכים - אלא גם מרומים.

בימים הקרובים יוגש נגד בעל הבית האלים כתב אישום חמור בגין תקיפה בנסיבות מחמירות, גרימת נזק לרכוש, הסגת גבול ואיומים. והוא יצטרך להסביר לבית המשפט: למה בעל הבית השתגע?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת