פרשת הפדופיליה ברשת: נשים נוספות נגד החשוד בשידול למעשים מגונים בילדים

המשטרה הודיעה כי בעקבות חשיפת פרשת טכנאי המחשבים החשוד בשידול נשים וילדים לבצע מעשים מגונים באינטרנט, התקבלו פניות נוספות דומות. "הנשים מסרו פרטים המחזקים את החשדות נגד העצור בפרשה", אומרים במשטרה

יום לאחר חשיפת פרשת הפדופיליה הקשה באזור חיפה והמרכז, אומרים במשטרה כי מתחזקים החשדות נגד אברהם הורוביץ, תושב יהוד בן 32 שנעצר בחשד ששידל נשים לבצע מעשים מגונים בילדיהן.

"במהלך הלילה התקבלו פניות נוספות ממספר נשים המתגוררות באזורים שונים בארץ", הודיעה המשטרה בעמוד הפייסבוק שלה. "הנשים מסרו פרטים המחזקים את החשדות נגד העצור בפרשה". עוד קוראים במשטרה לנשים נוספות שעברו ניסיונות דומים או נפלו קורבן למעשיו ליצור קשר עם נציג יחידת נוער חשיפה בטלפון 050-6275609 או לפנות למוקד 100.

אתמול התיר בית המשפט השלום בחיפה לפרסום כי הורוביץ, טכנאי מחשבים, נעצר לפני מספר שבועות. על פי החשד הוא הכיר נשים באינטרנט וניסה לשכנע אותן לבצע בילדיהן מעשים מגונים לנגד עיניו.

החשוד, טכנאי מחשבים, נעצר בגין חשד לביצוע עבירות של בעילת קטינה מתחת לגיל 14, מעשה סדום בקטין מתחת לגיל 14, מעשה מגונה בקטינה עד גיל 14, התעללות מינית בחסר ישע וניסיון לשידול לביצוע עבירת מין. במחשבו האישי, כמו גם בדואר האלקטרוני של החשוד נמצאו גם תמונות של ילדים.

"קיים חשד למעלה מסביר שהחשוד ביצע עבירות מין ויש לאפשר למשטרה להשלים את חקירתה", כתב השופט זאיד פלאח בהחלטתו - אחרי ארבעה צווי איסור פרסום שהוצאו בפרשה. בנוסף, קבע השופט כי שחרורו של החשוד יסכן את בטחון הציבור ויביא לשיבוש הליכי חקירה, תוך השפעה על עדים ותיאום גרסאות - ולפיכך האריך מעצרו
בחמישה ימים.

שידול למין וירטואלי

במהלך החקירה נעצרה אחת מאמהות הילדים שהתלוננו, ולבסוף שוחררה ממעצר בתנאים מגבילים. חקירת הפרשייה מתנהלת כבר חודשיים - ולפיה החשוד גלש בפורומים, שידל אותם לקיים עמו יחסי מין באופן וירטואלי ובנוסף קיים חשד כי בא במגע פיזי עם הילדים.

עו"ד בוריס שרמן, המייצג את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית, דחה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, את חשדות החמורים נגד מרשו. "אין כל כך הרבה ראיות נגד מרשי", אמר עו"ד שרמן. "בצורה הזאת יהיה קשה להגיע לכתב אישום".  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת