רוני הררי בביהמ"ש: "כמה אני יכול לומר שעזבתי את עולם הפשע?"

לאחר שבשבוע שעבר הסגיר עצמו למשטרה וכעת חשוד בסחיטה באיומים, התקיים היום דיון בהארכת מעצרו של העבריין רוני הררי. הררי, שכבר טען בעבר שעזב את עולם הפשע, התחנן בפני השופט: "אם אני משקר אני מוכן לספוג מאסר בן שתי ספרות בתיק זה. המשטרה לא רוצה לעזוב את הסרטן רוני הררי"

רוני הררי. ארכיון (חדשות 2)

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום ביומיים את מעצרו של רוני הררי, העבריין אשר הצהיר כי עזב את עולם הפשע, הסגיר עצמו למשטרה בשבוע שעבר וכעת חשוד בסחיטה באיומים של איש עסקים.

לפני ההחלטה להאריך את מעצרו בתקופה פחותה מזו שביקשה המשטרה, דיבר הררי עצמו בפני השופט עידו דרויאן והצהיר, שוב, כי הוא כבר לא נמצא בעולם הזה. "אני לא בגיל 20. אני בן 46. אני עם רקורד של שלושת-רבעי מהחיים בבית סוהר".

"עזבתי את עולם הפשע ולא ילד שיוצא עם הצהרות ומרצה לסטודנטים למשפטים ולנוער בהתנדבות ויש לי בחילה וסלידה מעולם הפשע שנכנסתי אליו ואני מצטער על כל רגע שהייתי בו, יש לי את הזכות להמשיך לגדל את ילדיי", אמר.

לדבריו, "יש את המשטרה, שלא רוצה לעזוב את הסרטן רוני הררי. אם אני משקר אני מוכן לספוג מאסר בן שתי ספרות בתיק זה... גם לפני שנה באותו יום עצרו אותי, כמה אני יכול לומר שעזבתי את עולם הפשע?".

"אני לא רוצה את העולם הזה!", זעק הררי בבית המשפט. "כל פעם מביאים לי מישהו אחר שמתלונן נגדי... שנה קודם נעצרתי על סחיטה באיומים וזריקת רימון... ובסוף התיק נסגר מחוסר ראיות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת