קטטה בבאר שבע: בן 15 נפצע בינוני

נער בן 15 פונה לבית החולים סורוקה במצב בינוני, לאחר שנדקר במהלך קטטה. מחקירה ראשונית עולה כי איש שב"ס שעבר במקום וראה את שני הנערים מתקוטטים, ירה באוויר והצליח להרחיק את הדוקר. המשטרה עוצרה את הנער החשוד לחקירה

בן 15 נדקר במהלך קטטה. ארכיון (חדשות 2)

במהלך קטטה שפרצה בין שני נערים בבאר שבע, נדקר אחד מהם, בן 15, ונפצע באורח בינוני. צוות מד"א נגב העניק לו טיפול רפואי ראשוני ופינה אותו לבית החולים סורוקה בעיר.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי השניים החלו להתקוטט, מסיבה שעדיין אינה ברורה. בשלב מסוים דקר אחד מהם את חברו בסכין ופצע אותו. איש שב"ס שנקלע למקום הבחין לפתע בשניים, ובניסיון להפריד בניהם ירה באוויר.

איש השב"ס הצליח להשתלט על החשוד בדקירה, שנעצר על ידי כוחות משטרה שהגיעו למקום והועבר לחקירה. הפצוע פונה במצב בינוני לבית החולים סורוקה, כשהוא סובל מפציעה באזור הירך.

אב חשוד שהכה ילדים שתקפו את בנו

בשעות הבוקר אב ושני בניו תושבי אור יהודה נעצרו על ידי המשטרה בחשד כי הכו חמישה תלמידים ומורה בבית ספר בעיר, לאחר שאלו, לטענת החשודים - תקפו קודם לכן את אחד מבניו של האב.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 11:00, הבוקר. האב (40) הגיע לבית הספר עם שני בניו, בני 17 ו-14, נכנס לבית הספר ואיתר את "הילדים החשודים". לטענתו, אותם ילדים תקפו מוקדם יותר את אחד מבניו. בשלב זה השלושה החלו לתקוף במכות את הילדים בחצר בית הספר. החמישה נפצעו קל ונזקקו לטיפול רפואי. הם פונו לבית החולים תל השומר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת