חיפה: נחשפה פרשת פדופיליה קשה בקטינים

ביהמ"ש השלום בחיפה התיר לפרסם כי נעצר חשוד בן 32 מיהוד, בחשד שביצע עבירות מין חמורות בילדים מתחת לגיל 14 במשך תקופה ארוכה. ע"פ החשד, שידל גם אחרים לבצע עבירות מין, בהן בעילת קטינה ומעשי סדום

חשדות חמורים. אחד החשודים (חדשות 2)

חשד למעשי פדופיליה חמורים באזור חיפה: בית המשפט השלום בעיר התיר בשעות הצהריים לפרסם פרשה חמורה במסגרתה חשוד אברהם הורוביץ, תושב יהוד בן 32, כי במשך תקופה ממושכת ביצע עבירות מין ושידל אחרים לבצע עבירות מין בילדים מתחת לגיל 14.

החשוד, טכנאי מחשבים, נעצר בגין חשד לביצוע עבירות של בעילת קטינה מתחת לגיל 14, מעשה סדום בקטין מתחת לגיל 14, מעשה מגונה בקטינה עד גיל 14, התעללות מינית בחסר ישע וניסיון לשידול לביצוע עבירת מין. במחשבו האישי, כמו גם בדואר האלקטרוני של החשוד נמצאו גם תמונות של ילדים.

"קיים חשד למעלה מסביר שהחשוד ביצע עבירות מין ויש לאפשר למשטרה להשלים את חקירתה", כתב השופט זאיד פלאח בהחלטתו - אחרי ארבעה צווי איסור פרסום שהוצאו בפרשה. בנוסף, קבע השופט כי שחרורו של החשוד יסכן את בטחון הציבור ויביא לשיבוש הליכי חקירה, תוך השפעה על עדים ותיאום גרסאות - ולפיכך האריך מעצרו
בחמישה ימים.

החשוד שומר על שתיקה

המשטרה מדברת על ארבע תלונות שהוגשו נגד הורוביץ - וכבר נחקרו. במהלך החקירה נעצרה אחת מאמהות הילדים שהתלוננו, שלבסוף שוחררה ממעצר בתנאים מגבילים. חקירת הפרשייה מתנהלת כבר חודשיים - ולפיה החשוד גלש בפורומים, שידל אותם לקיים עמו יחסי מין באופן וירטואלי ובנוסף קיים חשד כי בא במגע פיזי עם הילדים.

בשלב זה שומר החשוד על זכות השתיקה ולא משתף פעולה עם החוקרים. בית המשפט ביקש באמצעות התרת צו איסור הפרסום לפנות למשפחות נוספות שייתכן שילדיהן באו במגע עם החשוד - לפנות למשטרה ולהתלונן. "חובה ליידע את הציבור כבר בשלב זה, אודות קיומה של פרשיה מעין זו", כתב השופט פלאח בהחלטתו.

"זאת, כדי להזהירו מפני פרשיות דומות. בנוסף, הסרת איסור הפרסום תאפשר לנשים ולמתלוננות אחרות שטרם הגיעו להתלונן מסיבותיהן הן - להתוודע לקיום הפרשה ולפרטי החשוד - שייתכן ועשה גם באחרות מעשים מיניים ולהגיע ולהתלונן במשטרה", הוסיף השופט.

עו"ד בוריס שרמן, המייצג את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית, השיב היום בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, לחשדות החמורים נגד מרשו. "אין כל כך הרבה ראיות נגד מרשי", אמר עו"ד שרמן. "בצורה הזאת יהיה קשה להגיע לכתב אישום".  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת