העבריין רוני הררי הסגיר את עצמו למשטרה

אחרי שהצהיר על כך שעזב את עולם הפשע, העבריין רוני הררי הסגיר עצמו לידי המשטרה לאחר שעלו נגדו חשדות על סחיטה ואיומים על איש עסקים. על פי החשד, הוא איים על איש העסקים שהיה חייב לו כסף, וגנב את מכוניתו. ביהמ"ש נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו בחמישה ימים

לא ממתין למעצר: העבריין רוני הררי, שרק לאחרונה הצהיר בריאיון לטלויזיה שעזב את עולם הפשע, הסגיר עצמו הלילה למשטרה. בימים האחרונים התנהלה נגדו חקירה בחשד לסחיטה ואיומים של אדם אחר, והררי החליט לא להמתין לרגע שבו השוטרים ידפקו על דלתו והגיע למשטרת דן בכוחות עצמו.

על פי החשד, מדובר בפרשה של סחיטה ואיומים של איש עסקים על רקע חוב כספי להררי, שהוביל אותו לגנוב את רכבו של החייב. יחד עם הררי שני חשודים נוספים שנעצרו לפני כשבוע ושוחררו בינתיים. לאחר מעצרו הררי נחקר, והבוקר החליט בית משפט השלום בתל אביב להאריך את מעצרו בחמישה ימים.

עורך דינו של הררי גיא פרידמן טען כי האיחור בהגעת מרשו לחקירה נבע מחשש לחייו לאחר ירי שהתרחש לעבר ביתו. "כמו שהחשודים האחרים שוחררו, כך גם רוני הררי ישוחרר. רוני הררי יצא מהפשע והמעצר הזה הוא מעצר שווא, וזה יתברר בימים הקרובים", אמר פרידמן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת