נחשפה מעבדת ענק לזיוף מותגי אלכוהול

המשטרה עצרה במהלך הלילה תשעה תושבי הצפון בחשד שהיו מעורבים בזיוף בקבוקים של מותגי אלכוהול בהיקף ענק. בחקירה התברר כי בחלק מהבקבוקים התגלו נמלים ויתושים וכן כי הם מכרו אותם במחיר מלא. היום הם יובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון. כך זה נראה

חשד: הבקבוקים זויפו ונמכרו במחיר מלא (משטרת ישראל)

היחידה הארצית למאבק בפשיעה כלכלית עצרה הלילה תשעה תושבי הצפון בחשד שהיו חלק מכנופיה לזיוף מותגי אלכוהול. על פי החשד, שרשרת הזיוף כללה ייצור ומכירת אלכוהול מזוייף באיכות נמוכה לאזרחים באמצעות הפצה למועדונים, אולמות אירועים ופיצוציות.

המשטרה חושדת שתושב נהריה, בן 42, ותושב חיפה, בן 32, ייצרו את חומרי הגלם במחסן מוסתר באזור התעשייה בנשר. במחסן השתמשו החשודים בחומרים כימיים ובחומרים נוספים לייצור משקאות כגון וויסקי ווודקה, ומכרו את חומרי הגלם לבעלי מזקקות פיראטיות ברחבי הארץ.

העצורים הנוספים חשודים שמילאו במזקקות את חומרי הגלם מגלוני פלסטיק לתוך בקבוקי אלכוהול ריקים של מותגי וודקה וויסקי ידועים, סגרו אותם בפקקים הזהים למקוריים ומכרו אותם במחיר מלא.

במהלך החקירה התברר כי כל תהליך הייצור התבצע בתנאי ייצור לא ראויים. בנוסף, גילו החוקרים כי בחלק מהבקבוקים שנמכרו היו נמלים ויתושים, מה שסיכן את בריאות הצרכנים. החשודים יובאו היום להארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת