אשקלון: תקף נערה, ברח - ונפצע קשה

אזרח סודני נפצע קשה לאחר שקפץ מגג בניין במתחם אולפנה באשקלון. מחקירת המקרה עולה החשד כי הסודני התקיף נערה במקום, ובזמן מרדף שניהל אחריו הצוות החינוכי הוא עלה לגג - וקפץ. הוא מאושפז בבית החולים סורוקה עם פגיעות ראש וגפיים

קפץ מגג במהלך מרדף. ארכיון (חדשות 2)

ההטרדה הסתיימה בפציעה קשה: אזרח סודני שהטריד על פי החשד צעירה בת 16, נפצע היום במהלך הימלטותו מניסיון מעצרו. הוא פונה לבית החולים על ידי כוחות ההצלה שהוזעקו למקום.

האירוע התרחש בשעות הצהריים. צעירה בת 16, הלומדת באולפנה באשקלון, שכבה על הדשא במתחם האולפנה לבדה. לפתע, הגיע למקום האזרח הסודני לאחר שהצליח ככל הנראה לפרוץ למתחם, וניגש אליה כאשר מכנסיו מופשלים. כאשר החל לגעת בגופה נבהלה הצעירה, הדפה אותו ומיהרה ליידע את אנשי הצוות.

קפץ - ונחבל קשות בראשו

הצוות החינוכי שהגיע למקום מיהר לרדוף אחר החשוד שנראה בורח מהמקום. בשלב מסוים עלה הסודני על גג אחד המבנים, אך כאשר הבחין כי אין לו דרך להימלט הוא פשוט קפץ מגובה של כמה מטרים לקרקע ונחבל בראשו ובפניו.

צוות מד"א שהוזעק למקום פינה את החשוד במצב קשה לבית החולים ברזילי. לאחר שהתגלה כי הוא סובל מדימום מוחי הוחלט להעבירו לטיפול במחלקה הנירוכירורגית בבית החולים סורוקה בבאר שבע. מהמשטרה נמסר כי החשוד אינו מוכר למשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת