פרשת התאומים: האב ישוחרר לביתו

המשטרה הודיעה כי אין בכוונתה לבקש להאריך את תקופת מעצר הבית של האב החשוד כי טלטל את בנו התינוק למוות. עם זאת מדגישים במשטרה: ההורים עדיין חשודים בהריגה, אנו עדיין מחכים לתוצאות הסופיות של נתיחת גופת התינוק

התפתחות נוספת בפרשת התאומים: המשטרה החליטה בצהריים שלא לבקש להאריך את מעצר הבית בו נתון האב החשוד בטלטול בנו למוות ובהתעללות בבתו.

משמעות ההחלטה היא כי האב ישוחרר לביתו בתום תקופת מעצר הבית שמסתיימת מחר, אך במשטרה מדגישים כי שני ההורים עדיין חשודים בפרשה וכי הם מחכים עדיין לתוצאות הסופיות של נתיחת הגופה וכן למספר חוות דעת נוספות.

בשבוע שעבר הוחלט על הקלה בתנאי מעצר הבית של האב. בין היתר הוסר ממנו הפיקוח הצמוד של שלושה מלווים ונקבע כי הוא יוכל לפגוש את אשתו ובני משפחה אחרים - אך לא את בתו התינוקת.

"אנחנו יותר מכולם רוצים שהאמת תתגלה. רוצים לדעת יותר מכל אחד במדינה הזו מה קרה לבן שלנו ומה גרם למותו", אמר האב לחבריו בשיחה שפורסמה ב"ידיעות אחרונות". "אנחנו רוצים שהמשטרה תעשה את העבודה שלה, תשלים את מה שהיא צריכה להשלים ושבקצה הדרך חפותנו תוכח. אנחנו מאמינים שהאמת תצא לאור".

האב גם התייחס לשהות הארוכה שלו במעצר." לא התייחסנו לכל מה שקורה סביבנו", שחזר, "מה שעניין אותנו זה הבריאות של הילדים שלנו. הראש שלנו היה כל הזמן בבית החולים, איתם. הייתה זו תחושה נוראית לא לדעת מה קורה להם ולא להיות רשאי ללטף ולשמור עליהם. חיכינו לשניהם זמן רב, והם היו עבורנו כל עולמנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת