חשד: ביצע מעשה סדום בתינוק בן שנה וחצי

תושב תל אביב נעצר אמש בחשד להתעללות חמורה וביצוע מעשה סדום בתינוק בן שנה וחצי בלבד. אמו של התינוק גילתה אתמול חבלות על גופו של בנה ורצה עמו לבית החולים, שם אובחן דימום פנימי. החשוד נעצר לחקירה אולם מכחיש: "אני בכלל הראיתי לאמא את החבלות". מעצרו של החשוד הוארך, צו איסור פרסום הוטל על פרטיו האישיים

חשד למעשה סדום בתינוק. אילוסטרציה (רויטרס)

משטרת מרחב ירקון חוקרת חשד להתעללות מינית חמורה ומעשה סדום בתינוק בן שנה וחצי בלבד מצד תושב ת"א, גבר מבוגר שנעצר אתמול ומעצרו אף הוארך. על מרבית פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום.

האירוע התרחש, על פי החשד, אתמול בצהריים בשעה שהתינוק היה תחת השגחתו של האיש. כעבור זמן מסויים, הבחינה אמו של התינוק שבנה זועק מכאבים. היא בדקה את גופו של התינוק, זיהתה את החבלות שנגרמו לבנה ולקחה אותו לטיפול רפואי בבית חולים, שם נבדק הפעוט ובגופו אכן התגלה דימום פנימי.

המשטרה חושדת כי האיש ביצע בתינוק מעשה סדום וגרם לו לחבלה, ועצרה אותו לחקירה. החשוד, מצידו, מכחיש את המיוחס לו וטוען להגנתו כי החבלות כבר היו על גופו של התינוק קודם לכן, וכי הוא בעצם היה זה שדיווח לאם על החבלות הללו.

בית משפט השלום בת"א האריך הבוקר את מעצרו של החשוד בשלושה ימים והטיל צו איסור פרסום על פרטיו האישיים. התינוק עצמו טופל בבית החולים ומצבו מוגדר כעת טוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת