הוארך מעצר החשוד ברצח הקשישה

האדם החשוד ברצח אכזרי של קשישה בת 80 אמש בירושלים יישאר במעצר עוד יומיים, כך קבע היום בית משפט השלום בעיר. החשוד, אדם מעורער בנפשו שהתגורר אצל הקשישה, מסרב לשתף פעולה עם החוקרים

בבית משפט השלום בירושלים הוארך אחר הצהריים ביומיים מעצרו של החשוד ברצח אכזרי של קשישה בת 80, אמש בירושלים. גופתה של האישה אותרה בדירתה כשעליה סימני אלימות. החשוד התגורר בחודש האחרון בביתה של האישה, בשכונת גילה בעיר.

עד כה, החשוד אינו משתף פעולה בחקירתו ומהמשטרה נמסר כי הוא אינו "עונה בענייניות" לשאלות החוקרים. חקירתו תימשך. מדובר באדם מעורער בנפשו, שכבר אושפז בעבר בבית חולים לחולי נפש, והתגורר כאמור בביתה של האישה. צו איסור פרסום הוצא על זהות הנרצחת וזהות החשוד.

בנה של האישה דיווח למשטרה אתמול על היעדרותה בשעות אחר הצהריים, לאחר שלא השיבה לטלפונים שלו. כוחות כיבוי שהגיעו לדירתה, שהייתה נעולה, פרצו אותה אך לא מצאו בפנים דבר, פרט לעובדה שהדירה הייתה מבולגנת. הסריקות אחריה נמשכו אך כשחלפו השעות, שב הבן לתחנת המשטרה.

כוחות משטרה שבו לדירה והבחינו בחשוד, עולה מברית המועצות שאושפז בעבר בבית חולים לחולי נפש, כשהוא נכנס פנימה ונועל את הדלת. הכוחות פרצו לדירה, ערכו חיפוש - ואיתרו את גופתה של בת ה-80, ועליה סימני אלימות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת