חשד: התנגד לשוד - ונדרס למוות

הולך רגל כבן 70 נדרס למוות לאחר שנפגע ממכונית ברחוב לילנבלום בעיר. כוחות הצלה שהגיעו למקום חילצו אותו מתחת לגלגלי הרכב במצב אנוש, אך מותו נקבע במקום. הרכב שייך להרוג ובמשטרה חושדים כי הוא נרצח על רקע פלילי

חשד לרצח בנתניה: גבר בשנות ה-70 לחייו נהרג מפגיעת רכב ברחוב לילנבלום בעיר. הוא נלכד מתחת לגלגלי הרכב כשהוא במצב אנוש, ולאחר שמאמצי ההחייאה כשלו, מת מפצעיו. מבדיקה ראשונית של המשטרה עלה כי הרכב שייך לגבר עצמו ונסיבות התאונה נחקרות. אחד מכיווני החקירה שנבדקים הוא שהאיש התנגד לשודד שנכנס לרכבו - ונרצח על הרקע הזה.

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור וקוראת למי שהיה עד לאירוע לפנות לתחנת המשטרה הקרובה אליו.

במשטרה עדיין מחפשים אחר אדם נוסף שככל הנראה נהג ברכב ונבדקת אפשרות גם לפלילים. אחד הכיוונים שנבדקים הוא שאדם אחר ניסה לגנוב את הרכב ודרס את בעליו.

כוחות הצלה שהוזעקו למקום פעלו לחילוץ הגבר, כאמור נלכד תחת הרכב. הוא חולץ במצב אנוש. פרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי וביצעו בו פעולות החייאה, עד שלבסוף נקבע מותו בזירה.

משטרת נתניה פתחה בחיפושים אחר החשוד. במשטרה חושדים כי ייתכן ומדובר ברכב גנוב, או שנהג הרכב לקה בפאניקה וברח מהזירה מבלי להגיש עזרה לפצוע. בוחני אגף התנועה במרחב שרון עורכים בדיקות ואוספים ראיות בזירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת