רחובות: חייל צה"ל נפצע אנושות מירי

שני צעירים בני 19 נורו הלילה בשכונת קריית משה ברחובות. אחד מהם הוא חייל צה"ל שנפגע בפלג גופו העליון ופונה לביה"ח במצב אנוש. צעיר נוסף נפצע קשה בתקרית. נסיבות האירוע אינן ידועות בשלב זה וכוחות גדולים של משטרה החלו בסריקות באזור. אתמול נרצחו גבר בן 37 באשקלון וקשישה בת 80 בירושלים

חייל צה"ל נפצע קשה. ארכיון (חדשות 2)

האלימות ברחבי הארץ נמשכת: חייל צה"ל נפצע אנושות הלילה לאחר שנורב בשכונת קריית משה ברחובות. צעיר נוסף כבן 19 נורה גם הוא ונפצע קשה. אתמול נרצחו שני בני אדם באשקלון ובירושלים

סמוך לשעה 02:40 לפנות בוקר התקבלה במוקד מד"א איילון קריאה על שני צעירים שנמצאו ירויים ברחוב דוד נדב בשכונת קרית משה ברחובות. פרמדיקים שהגיעו למקום מצאו את אחד הצעירים, חייל כבן 19, כשהוא במצב קשה מאוד לאחר שנורה בפלג גופו העליון. הם פינו אותו כשהוא מונשם ומורדם לבית החולים קפלן בעיר.

צעיר נוסף, גם הוא בן 19, נפגע בפלג גופו העליון והתחתון ופונה לביה"ח. כוחות גדולים של משטרת רחובות הגיעו לזירת הירי והחלו בסריקות נרחבות בניסיון לאתר את היורה. בשלב זה נסיבות האירוע אינן ברורות והמשטרה ממשיכה בחקירה.

אתמול: רציחות באשקלון ובירושלים

בירושלים נעצר אמש אדם מעורער בנפשו בחשד שרצח קשישה בת 80 בדירתה בשכונת גילה. החשוד התגורר בחודש האחרון בביתה של האישה. בנה של האישה דיווח למשטרה על היעדרותה בשעות אחר הצהריים, לאחר שלא השיבה לטלפונים שלו.

כוחות כיבוי שהגיעו לדירתה, שהייתה נעולה, פרצו אותה אך לא מצאו בפנים דבר, פרט לעובדה שהדירה הייתה מבולגנת. הסריקות אחריה נמשכו אך כשחלפו השעות, שב הבן לתחנת המשטרה.

מוקדם יותר נדקר למוות גבר בן 37 באשקלון. כוח מד"א שהוזעק למקום איתר אותו ללא רוח חיים ונאלץ לקבוע את מותו. דובר מד"א זכי הלר סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי פראמדיקים שהוזעקו לזירה מצאו את הצעיר במצב קשה מאוד, ורופא נאלץ לקבוע את מותו.

הצעיר, בן העדה האתיופית, התגורר ככל הנראה בבניין סמוך. סנ"צ דורון בנאמו, דובר המחוז הדרומי של המשטרה, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי הרקע כנראה פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת