הנער שנתפס ברכבו של צברי: "הוא לא דיבר, אלא נתן גז וברח"

הנער בן ה-17 ששהה ברכב עם מנהל הפועל פ"ת, עופר צברי, מדבר. באירוע שהיה בסוף השבוע נמלט צברי, ולפי החשד דרס גם שוטרת לאחר ששוטרים הבחינו בו עירום במכונית עם הנער. על כל פרטי האירוע, המרדף והירי יש ויכוח גדול. עכשיו הנער מספר איך ראה אותו בעיניו

כבר כמה ימים שמיכאל, בן 17, חושב על אירועי אותו היום שבו נתפס על ידי שוטרת מקיים יחסי מין עם עופר צברי, מנהל הפועל פתח תקווה, ברכבו. צברי כזכור ברח והשוטרת ירתה. "הכל היה בהסכמה", הבהיר מיכאל בשיחה עם חדשות 2. "השוטרת ניסתה לעשות הכל כדי לעצור אותו. אתם עושים את השוטרת רעה פה בסיפור?".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מביתו שבצפון שיחזר היום (רביעי) הנער את התנהגותו של מנהל קבוצת הכדורגל שככל הנראה נתקף בהלה כשהשוטרים דפקו על חלונו ולכן החליט להימלט. "הוא לא דיבר, ישב, נתן גז ככה, וברח להם", סיפר הנער בן ה-17. נבהלתי כשהשוטרת ירתה".

מיכאל מספר שהכל קרה מהר ולא שם לב אם השוטרת נפגעה או לא. את צברי הוא הכיר לראשונה בערב בו הם נפגשו. "לא הכרנו", הוא אמר, "אני לא מעוניין לדבר על זה".

"המשטרה קיבלה את הגרסה של עופר"

"מי שדורס שוטר בדרך כלל לא משתחרר כל כך מהר", אמר פרקליטו של צברי, עו"ד משה יוחאי. "הווה אומר שהמשטרה בעצם קיבלה את הגרסה של עופר ואת הגרסה שלנו, מלכתחילה, שהוא לא דרס את השוטרת".

בזמן שהנער מתאושש בבית דודתו, צברי הובא לבית המשפט ושוחרר למעצר בית. הוא לא חשוד כלל בעבירת מין, אלא רק בעבירת הפגיעה וההימלטות. אך לכל אורך הדרך הכחיש שפגע בשוטרת. "נעשה לי עוול נוראי", הוא אמר בצאתו מבית המשפט.

בביתו של צברי קיבלו אותו בחזרה באהבה. הוא צפוי לשהות במעצר בית במשך חמישה ימים, שבסופם יוחלט אם להגיש נגדו כתב אישום.