חשד: חולה נפש רצח קשישה בירושלים

האיש, שעל פי דיווחים התגורר בדירתה של בת ה-80 בשכונת גילה בבירה, נעצר. בנה של האישה דיווח על היעדרותה בשעות אחה"צ, וכשהגיעו שוטרים לדירתה בשעות הערב הבחינו בחשוד כשהוא פורץ פנימה. בחיפוש בבית איתרו את גופתה

זירת רצח. ארכיון (חדשות 2)

ערב של אלימות ברחבי הארץ: אדם מעורער בנפשו נעצר בחשד שרצח קשישה בת 80 בדירתה בשכונת גילה בירושלים. החשוד התגורר בחודש האחרון בביתה של האישה. הבוקר יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים. 

בנה של האישה דיווח למשטרה על היעדרותה בשעות אחר הצהריים, לאחר שלא השיבה לטלפונים שלו. כוחות כיבוי שהגיעו לדירתה, שהייתה נעולה, פרצו אותה אך לא מצאו בפנים דבר, פרט לעובדה שהדירה הייתה מבולגנת. הסריקות אחריה נמשכו אך כשחלפו השעות, שב הבן לתחנת המשטרה.

כוחות משטרה שבו לדירה והבחינו בחשוד, עולה מברית המועצות שאושפז בעבר בבית חולים לחולי נפש, כשהוא נכנס פנימה ונועל את הדלת. הכוחות פרצו לדירה, ערכו חיפוש - ואיתרו את גופתה של בת ה-80, ועליה סימני אלימות.

מוקדם יותר הערב נדקר למוות גבר בן 37 באשקלון. כוח מד"א שהוזעק למקום איתר אותו ללא רוח חיים ונאלץ לקבוע את מותו.

דובר מד"א זכי הלר סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי פראמדיקים שהוזעקו לזירה מצאו את הצעיר במצב קשה מאוד, ורופא נאלץ לקבוע את מותו. הצעיר, בן העדה האתיופית, התגורר ככל הנראה בבניין סמוך. סנ"צ דורון בנאמו, דובר המחוז הדרומי של המשטרה, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי הרקע כנראה פלילי. "כרגע לא ברור מה האירוע. הצעיר נמצא ברחוב, ככל הנראה כבר ללא רוח חיים". הוא הוסיף כי המשטרה פתחה בחקירת האירוע, אך "עדיין מוקדם להסיק מסקנות". חקירת האירוע הוטלה על ימ"ר לכיש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת