פוענח רצח בעל הפיצוציה ביפו

שבוע חלף מאז רצח ג'מיל אבו עמאר בחנותו ביפו, ועתה המשטרה התירה לפרסום כי נעצר חשוד ברצח. החשוד, תושב יפו בן 36, היה מסוכסך עם בעל הפיצוציה ובערב אחד החליט לעשות מעשה ולדקור אותו למוות, זאת לאחר חילופי דברים בין השניים. במסגרת הפרשה נעצרה גם אשתו, בחשד לשיבוש הליכי משפט

המשטרה התירה היום לפרסום כי תושב יפו, בן 36, הוא החשוד העיקרי ברצח בעל המכולת ג'מיל אבו עמאר בחנותו בשדרות ירושלים לפני כשבוע.

צוות החקירה המיוחד שהוקם במרחב יפתח, בפיקודו של רפ"ק משה רחמים, עצר את החשוד במעשה כבר לפני שלושה ימים. במהלך חקירתו, הודה החשוד ברצח, שיחזר את המעשה ומעצרו הוארך.

סנ"צ מירי פלד, קצינת אגף חקירות ומודיעין במרחב יפתח, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי "עצרנו את החשוד ברצח ואת בת זוגו לאחר פעולת חקירה ומודיעין מורכבת. מעדות של עדי ראיה גילינו כי הדוקר גר בסמוך לפיצוציה".

מהחקירה עולה כי ככל הנראה המניע לרצח הוא סכסוך עתיק בין השניים. בערב הרצח ירד החשוד לפיצוציה על מנת לקנות סיגריות, ועל פי גרסתו חילופי דברים שאירעו בין השניים גלשו לכך שהנרצח גידף את החשוד שהלך מהמקום. לאחר מספר דקות, כאשר בת זוגו של החשוד הזהירה אותו כי המנוח עומד לפגוע בו, שלף סכין שהייתה ברשותו ודקר את אבו עמאר בצווארו.

במסגרת הפרשה נחקרה ונעצרה גם בת זוגו של החשוד, אך שוחררה לביתה למעצר בית. היא חשודה בסיוע לאחר מעשה ובשיבוש הליכי חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת