שוד בנק בחיפה: ירו באוויר ונמלטו עם 30 אלף שקל

שוב שוד בנק מזויין, הפעם בחיפה. שני רעולי פנים נכנסו לסניף הבנק הבינלאומי בשכונת רוממה באקדחים שלופים, ולאחר שהפקיד סירב להעביר להם כסף - ביצעו ירי באוויר. לאחר מכן קפצו מעל הדלפק ונמלטו מהמקום, כשברשותם עשרות אלפי שקלים. המשטרה פתחה במצוד אחר השניים

הבנק שנשדד, הבוקר בחיפה (חדשות 2)

מכת מדינה: פרק נוסף בסדרת אירועי השוד המתרחשים במדינה לאור היום, הפעם בחיפה. שני רעולי פנים שדדו הבוקר באיומי אקדח את סניף הבנק הבינלאומי בשכונת רוממה בחיפה. פקיד הבנק שהיה במקום התנגד תחילה לדרישת השודדים, ואלה בתגובה ירו באוויר ואז נמלטו מהמקום עם כ-30 אלף שקלים. המשטרה פתחה בסריקות לאיתורם.

שני החשודים נכנסו לסניף הבנק כשפניהם מכוסות, ופנו לפקיד הבנק במקום בדרישה לקבל ממנו כסף. הפקיד התנגד לדרישה, ובתגובה ביצעו השודדים ירי באוויר. פקידי הבנק פינו את הדרך והשודדים זינקו מעבר לדלפק על מנת לקחת את השלל.

לאחר מספר דקות של חרדה, נמלטו השניים מהמקום כשברשותם סכום נמוך יחסית של כ-30 אלף שקלים בלבד. כוחות גדולים של משטרה פתחו במצוד אחר השניים וסריקות נערכות על מנת לאתרם.

גורם במשטרה אמר לחדשות 2 כי המשטרה לוקחת את המקרה ברצינות רבה. "ריבוי המקרים לא משאיר לנו אפשרות אחרת", הוסיף הגורם המשטרתי.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת