האב החשוד בטלטול מדבר לראשונה: "מחכים שהמשטרה תשלים את החקירה"

במשך חודש מסעירה פרשת מותו של פעוט בן 4 חודשים את המדינה. על פי המשטרה, האב הוא זה שאחראי לטלטולו למוות. אתמול, לראשונה מאז נעצר, נפגש לראשונה עם אם ילדיו. "אנחנו מחכים לרגע בו נוכל להיות רק שלושתנו. נחכה שהמשטרה תשלים את החקירה, תגלה את האמת ושחפותנו תוכח", אמר

אתמול האריך בית המשפט את מעצר הבית של האב החשוד בהתעללות בשני ילדיו, ובהריגתו של בנו הפעוט בן ארבעת החודשים. ואחרי חודש במעצר, נפגש האב לראשונה עם זוגתו ואם ילדיו ללא נוכחות שוטרים.

העיתון "ידיעות אחרונות" מביא הבוקר שיחה שקיימו השניים עם מקורביהם. "אנחנו יותר מכולם רוצים שהאמת תתגלה. רוצים לדעת יותר מכל אחד במדינה הזו מה קרה לבן שלנו ומה גרם למותו", אמר האב לחבריו. "אנחנו רוצים שהמשטרה תעשה את העבודה שלה, תשלים את מה שהיא צריכה להשלים ושבקצה הדרך חפותנו תוכח. אנחנו מאמינים שהאמת תצא לאור".

האב גם התייחס לשהות הארוכה שלו במעצר." לא התייחסנו לכל מה שקורה סביבנו", שחזר, "מה שעניין אותנו זה הבריאות של הילדים שלנו. הראש שלנו היה כל הזמן בבית החולים, איתם. הייתה זו תחושה נוראית לא לדעת מה קורה להם ולא להיות רשאי ללטף ולשמור עליהם. חיכינו לשניהם זמן רב, והם היו עבורנו כל עולמנו".

במהלך המעצר, עלה חשש שהאב ינסה להתאבד. בעקבות כך, הוא הועבר לתא מיוחד. עכשיו, הוא טוען שנקיטת אמצעי הזהירות של המשטרה הייתה מיותרת. "זה מגוחך, איך אני אפגע בעצמי כשיש לי את אשתי ואת התינוקת. היא (התינוקת) הכוח שלנו, בלעדיה היינו קורסים", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת