תיעוד: תקיפה קשה של שיכורים בת"א

תושבים רבים בדרום תל אביב מתלוננים על אווירת "המערב הפרוע", לנוכח ריבוי הפליטים מאפריקה שמסתובבים חסרי מעש ברחובות ומעורבים במעשי אלימות. מצלמות אבטחה תיעדו היום לפנות בוקר אירוע קשה אחד כזה שבו נראית תקיפה קשה בין שיכורים סמוך לתחנה המרכזית

במשך שלוש דקות, ברחוב לוינסקי בתל אביב הדגימו הבוקר קבוצה של צעירים - אכזריות מה היא.

על פי הערכת המשטרה התגלע סכסוך בין שני הצעירים האלה לחבורת גברים שיכורים, כולם פליטים מאריתריאה. הצעיר המפוחד מצביע לעבר הקבוצה שרודפת אחריו, המאבטחת מזעיקה עזרה, אך זו לא מספיקה להגיע.

וברגע אחד, המתחם הופך לזירת קרב. בתמונות נראה הצעיר המותקף כשהוא מנסה להיכנס. אז המאבטחת חוסמת אותו בגופה, אך הוא נבעט פנימה. למעלה, צעיר אחר שוכב מדמם בזמן שאחד הצעירים האחרים מכה אותו נמרצות במוט ברזל. ואם זה לא מספיק, מרים הבחור עם החולצה הכחולה את שולחן המאבטחת ומטיח אותו בחוזקה על ראשו של הקורבן. כאשר הם שומעים את האמבולנסים מגיעים - הם נמלטים מהמקום.

בלשי תחנת לוינסקי מנסים עכשיו לאתר את התוקפים שלא היססו להכות באכזריות צעיר, שרק בדרך נס נפגע רק פגיעות קלות. גורם במשטרה אומר היום שהאירוע הזה מצטרף לאירועי אלימות רבים של עובדים זרים ופליטים, שבגלל הזנחה והיעדר עבודה, משתכרים ונוהגים באלימות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת