אב התאומים החשוד בהריגה יישאר במעצר בית

מעצר הבית של האב החשוד בטלטול התאומים ובהריגת בנו הוארך בשבעה ימים נוספים, ללא צורך במפקחים צמודים. הוא יוכל לפגוש את אשתו ובני משפחה נוספים, אך ייאסר עליו לפגוש את בתו התינוקת

האב החשוד בהתעללות בילדיו התאומים ובהריגת אחד מהם, יישאר במעצר בית במשך שבוע נוסף, ללא צורך במפקחים צמודים, בניגוד לתנאים בו היה עד כה, עם הצמדה של שלושה מפקחים. הקלה נוספת בתנאי המעצר: הוא יוכל לפגוש את אשתו ובני משפחה אחרים, אך לא את בתו התינוקת.

מעצר הבית הוארך לאחר שחוקרי המשטרה וסנגוריו של האב הגיעו להסכמה. דרכונו יופקד והוא לא יוכל לצאת מהארץ. ר', אחיו של האב, הביע בתום הדיון את שביעות רצונו מההקלה בתנאים ואמר כי "חיכינו לרגע הזה שהשניים יוכלו להיפגש ויוכלו כעת להתחיל להתאבל ביחד".

בשבוע שעבר החליטה המשטרה שלא לבקש את הארכת מעצרו של האב החשוד בהתעללות. ההחלטה לשחרר את האב החשוד, הגיעה לאחר שהמשטרה לא הצליחה למצוא ראייה משמעותית או הודאה של אחד ההורים. אך למרות השהייה במעצר בית, במשטרה ממשיכים בחקירת הפרשה במטרה לנסות ולגבש כתב אישום.

שופט בית משפט השלום בתל אביב אביחי דורון אמר בשבוע שעבר, כי "אין עדיין ראיות שיש בהן כדי להרשיע את מי מהחשודים. אין בזאת כדי לומר שהחקירה תמה, יש שאלות רבות שעוד ישאלו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת