טון נייס גאי נמצא במתחם בתל אביב

משטרת יפו שערכה חיפוש במתחם באמצעות כלבנים מצאה עשרות שקים ובהם הסם. שני חשודים שהיו בסמוך למתחם שבו נמצאו הסמים נעצרו ונתפסו כלי נשק שככל הנראה שייכים להם. השניים יובאו בהמשך לדיון בהארכת מעצרם

כמעט טון של נייס גאי (חדשות 2)

עשרות שקים מלאים בסם מסוג נייס גאי נתפסו במתחם ברחוב בן צבי בתל אביב. המשטרה עצרה שני חשודים, בני 26 ו-42, שנמצאו בקרבת מקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

משטרת יפו ערכה חיפוש במתחם, בעזרת כלבן, עד שמצאו את החומר, במשקל של כמעט טון. שני החשודים נראו עוזבים את המתחם בטרם נעצרו. לאחר שתושאלו בשטח, לא הצליחו להסביר לשוטרים את מעשיהם במקום.

בחיפוש באזור המתחם נמצאו אקדח ומחסנית במקום בו עמדו השניים ונראה כי כני הנשק הוסתרו בחופזה. החשודים, שניהם תושבים תל אביב, יובאו לבית משפט השלום בעיר לדיון בהארכת מעצרם.

כלי הנשק שנתפסו בידי המשטרה (חדשות 2)

לפני כשבועיים נפרץ מרכז האספקה הגדול ביותר של מריחואנה רפואית במזרח התיכון, על ידי קבוצת פורצים שהתכוננו היטב למשימה.

מחקירת המשטרה עולה כי הפורצים חפרו מנהרה באורך של 30 מטרים ובעומק של ארבעה מטרים וחצי, מתחת לגדר המתחם. הם גנבו משם, על פי החשד, 30 קילוגרמים של מריחואנה רפואית בשווי של כ-3.5 מיליון שקלים.

הפורצים הצליחו להיכנס דרך המנהרה, לגנוב את המריחואנה ולברוח איתה מבלי שנתפסו - זאת בניגוד לעובדה שמדובר באתר מאובטח מאוד הכולל בין היתר שומרים, גדרות, כלבי שמירה ומצלמות אבטחה. חלק מהמריחואנה שנגנבה אותרה באזור השומרון בפעילות של מחוז ש"י במשטרה.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv