צברי מכחיש: "לא דרסתי את השוטרת, אם הייתי פוגע הייתי עוצר לעזור"

בית המשפט החליט לשחרר למעצר בית את מנהל קבוצת הפועל פתח תקווה עופר צברי, שאף הורשה להגיע מחר למשחק באיצטדיון טדי. צברי הכחיש בדיון כי פגע עם רכבו בשוטרת. פרקליטו: "בית המשפט קיבל את גרסתנו שלא הייתה פגיעה בשוטרת"

מנהל קבוצת הכדורגל של הפועל פתח תקווה עופר צברי, החשוד בין היתר בתקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, אמר הבוקר (רביעי) במהלך דיון בהארכת מעצרו בבית המשפט כי לא דרס את השוטרת שרדפה אחריו בשבוע שעבר. בית המשפט החליט לשחרר אותו למעצר בית ואף אפשר לו לצאת מחר למשחק של הקבוצה נגד בית"ר ירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

״אני רוצה להגיד דבר אחד - לא דרסתי את השוטרת, ואם הייתי פוגע בה - הייתי עוצר לעזור לה״, אמר צברי בתחילת הדיון בעניינו. עו"ד משה יוחאי, פרקליטו של צברי, הגן על עמדת מרשו: "אדם שדורס שוטרת במדינת ישראל לא הולך כל כך מהר הביתה. אין ספק שהשופט קיבל גרסתנו שלא הייתה פגיעה בשוטרת".

שופט בית המשפט השלום בתל אביב ירון גת החליט לשחרר את צברי למעצר בית של ארבעה ימים, ואף אפשר לו להגיע למשחק של הפועל פתח תקווה נגד בית"ר ירושלים, שייערך  מחר באיצטדיון טדי. למרות האישור, לא בטוח שצברי ינצל את ההזדמנות להגיע לאיצטדיון לאור ההד התקשורתי.

מנכ"ל הפועל פ"ת: "אנו תומכים בו"

אוהדי הפועל פתח תקווה ובכירים בקבוצה הגיעו לתמוך בצברי, כולל מאמן הקבוצה והמנכ"ל יורם עינב שאמר: "עופר שירת את הקבוצה 20 שנה. אנחנו תומכים בו ומאמינים שבסופו של דבר לא יהיה כתב אישום. כל עוד אין כתב אישום אנחנו תומכים".

אתמול פורסם כי חוקרי המשטרה בודקים האם צברי, שנמצא במכוניתו יחד עם נער בן 17, קיים קשר מיני עם שחקנים בקבוצת הנוער של הפועל פתח תקווה. אחד משחקני קבוצת הנוער מסר עדות במשטרה, ונער נוסף צפוי למסור את עדותו.

"לאחר שעדותם של הקטינים תינתן במשטרה, הבעיה של המשטרה תהיה גדולה הרבה יותר", אמר פרקליטו. "הם יבינו בדיוק לאיזה אדם הם הרסו את החיים וגמרו את הקריירה".

החשדות שמייחסת המשטרה לצברי הם תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, סיכון אדם בנתיב תחבורה, חבלה חמורה וסיכון דרכים ונתיבי תחבורה.