פרסום ראשון: חשד לאונס בת 14 באתר בנייה

משטרת פתח תקווה מבצעת חיפושים בכוחות גדולים אחר חשוד באונס נערה בת 14 בשכונת אם המושבות בפתח תקווה. הנערה טוענת כי נלקחה בכוח לקרוואן באתר בנייה שם נאנסה באכזריות. התושבים בשכונה השקטה הוכו בהלם מהאירוע ודרשו מהעירייה להגביר את הנוכחות המשטרתית במקום

אילוסטרציה (רויטרס)

פרסום ראשון: משטרת פתח תקווה קיבלה הבוקר (רביעי) דיווח על נערה בת 14, שעל פי החשד נאנסה באתר בנייה בשכונת המושבות בפתח תקווה. חיפושים נרחבים מתבצעים אחר חשוד במעשה, בהתבסס על עדותה של הצעירה. במקביל, מתחקים השוטרים אחר צילומי מצלמות אבטחה במקום בניסיון לאתר את החשוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות הקריאה, אחרי שבלשים של המשטרה גבו עדות מהנערה, על פי התיאור שמסרה, כוחות גדולים של משטרה יחד עם כוחות יס"מ וכלבנים מחפשים אחר החשוד במעשה. למשימה זו נרתמו גם תושבי השכונה שהצטרפו למשטרה במטרה לעלות על עקבותיו של החשוד.

הצעירה התלוננה כי אמש, סמוך לשעה 22:00, אדם שאינה מכירה גרר אותה בכוח לאתר בנייה בשכונה שם הוא אנס אותה ולאחר מכן נמלט. שוטרים התפרסו באזור, ואנשי מז"פ הגיעו לזירה כדי לנסות לאסוף ממצאים שיגלו את זהותו של האנס.

בשכונת אם המושבות, שנחשבת לשכונה שקטה ושלווה, התושבים דורשים ביטחון. כשהגיע ראש העיר איציק ברוורמן למקום התושבים הקיפו אותו ודרשו שיוסיף כוחות שיטור לשכונה. התושבים הזכירו שרק לפני חודשיים נרצח בשכונה נתנאל עראמי ז"ל, שפועלים חתכו את כבל הסנפלינג עליו עבד והוא נפל אל מותו. עובדים סוציאליים של העירייה הגיעו הבוקר אל בתי ספר בשכונה כדי לדבר עם התלמידים על מה שקרה.