מרכז אספקת מריחואנה רפואית נפרץ

למרות המאבטחים, הגדרות, כלבי השמירה ומצלמות האבטחה, הצליחה קבוצת פורצים לחפור מנהרה, לחדור למרכז האספקה הגדול ביותר של מריחואנה רפואית במזרח התיכון ולגנוב 30 קילוגרמים של סם. חלק מהמריחואנה שנגנבה אותרה, אולם החשודים עדיין לא נתפסו

המריחואנה שנגנבה (דוברות חטיבת המשטרה)

פריצה למרכז האספקה הגדול ביותר של מריחואנה רפואית במזרח התיכון: מתחם לגידול מריחואנה רפואית בצפון הארץ נפרץ לפני כשבועיים על ידי קבוצת פורצים שהתכוננו היטב למשימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירת המשטרה עולה כי הפורצים חפרו מנהרה באורך של 30 מטרים ובעומק של ארבעה מטרים וחצי, מתחת לגדר המתחם. הם גנבו משם על פי החשד 30 קילוגרמים של מריחואנה רפואית בשווי של כ-3.5 מיליון שקלים.

30 קילוגרמים של סם נגנבו (דוברות חטיבת המשטרה)

הפורצים הצליחו להיכנס דרך המנהרה, לגנוב את המריחואנה ולברוח איתה מבלי שנתפסו - זאת בניגוד לעובדה שמדובר באתר מאובטח מאוד הכולל בין היתר שומרים, גדרות, כלבי שמירה ומצלמות אבטחה.

חלק מהמריחואנה שנגנבה אותרה באזור השומרון בפעילות של מחוז ש"י במשטרה, אולם החשודים עדיין לא נתפסו וחקירת המשטרה נמשכת.

"אחד המתחמים המאובטחים בארץ" (דוברות חטיבת המשטרה)

ממתחם האספקה שנפרץ נמסר בתגובה: "המתחם הינו אחד המאובטחים ביותר שקיימים בארץ. תכנית האבטחה אושרה ברמת המטה הארצי של המשטרה. איש לא העריך את האופן שבהם פעלו הגנבים. אנחנו פעלנו בזמן האירוע למניעתו אולם חלק קטן זלג החוצה. כל התפרחות הוחזרו תוך 12 שעות על ידי החברה. נוסיף ונאמר שבמקום בוצעו הערכות ביטחוניות חדשות לרבות אמצעים תת קרקעיים למניעת אירועים דומים".