רצח ביפו: בעל פיצוציה נדקר למוות

ג'מיל אבו עמאר בן 43, בעל פיצוציה בשדרות ירושלים ביפו, דמות מוכרת בעיר הן בקרב יהודים והן בקרב ערבים, נדקר אמש למוות - ככל הנראה במהלך קטטה שפרצה בינו לבין אדם שהגיע לחנותו. צוותי מד"א מצאו אותו במצב קשה - אך מותו נקבע זמן קצר לאחר מכן. המשטרה פתחה במצוד אחר החשוד בדקירה. החשד: אירוע עברייני

שוב רצח ביפו: המשטרה התירה לפרסום כי ג'מיל אבו עמאר בן 43, הוא בעל הפיצוציה שנדקר אמש למוות ככל הנראה במהלך קטטה שפרצה במקום. כוחות גדולים של משטרה הוזעקו לזירת האירוע ופתחו בחקירה.

בסמוך לשעה 20:00 אמש התקבל דיווח על אדם פצוע קשה בפיצוציה בשדרות ירושלים, סמוך מאד לתיאטרון גשר ולשכונת נוגה. צוותי מד"א שהוזעקו למקום ניסו להעניק לנדקר טיפול ראשוני - אך כעבור זמן קצר הוא מת מפצעיו. ממד"א נמסר כי בעל החנות ספג דקירה בצווארו במהלך הקטטה, וסימני דם נמצאו גם בצדו השני של הרחוב - לשם ככל הנראה נמלט הנדקר עד שהתמוטט מפצעיו.

בנו של הנרצח הגיע למקום והיה נסער לראות את גופת אביו. שעה קלה לאחר יצאו באי תיאטרון גשר מן ההצגה ונדהמו לראות את כתמי הדם על הרצפה מול עיניהם. בעל הפיצוציה היה דמות מוכרת מאד ביפו הן בקרב יהודים והן בקרב ערבים.

ניצב-משנה דוד גז, מפקד מרחב יפתח, סיפר בזירת האירוע כי "הרקע למעשה ככל הנראה עברייני-פלילי". המצוד אחרי החשוד נמשך. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע, ובשלב זה כל האפשרויות עדיין נבדקות. 

בשבוע שעבר התירה המשטרה לפרסום כי פוענח רצח אחר שבוצע לפני יותר מחודש ביפו, של בכיר העדה הנוצרית גבי קדיס. אחד החשודים ברצח הוא טלאל אבו-מאנה, יו"ר האגודה הנוצרית-אורתודוכסית לשעבר, אשר השתלט על מבנה בשווי 10 מיליון שקל בעיר שהיה שייך לאגודה. קדיס ניסה להשיב את הנכס לידי האגודה - ונרצח על הרקע הזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת