נתן אשל מכחיש: לא הטרדתי את ר'

ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה בילה היום תשע שעות בחדר החקירות בנציבות שירות המדינה, שם נחקר בעקבות חשדות להטרדה מינית של עובדת. גורמים המעורים בחקירה סיפרו כי גרסתו של אשל הייתה ברורה וחד משמעית, במהלכה הכחיש את כל החשדות נגדו

בתום תשע שעות של חקירה, יצא נתן אשל מנציבות שירות המדינה. אשל, החשוד בהטרדה מינית של העובדת ר', מסר לפי גורמים המעורבים בחקירה, גרסה מפורטת ונחרצת במהלכה הכחיש עבירות פליליות או משמעתיות.

במהלך חקירתו, אשל לא טען לקונספירציה נגדו ולא התייחס לשלושת הבכירים שהתלוננו נגדו. באשר לציטוטים שאמרה ר' לחבריה, הגיב אשל ואמר: "אני לא מאמין שהיא אמרה את הדברים הללו, ואם אמרה אז ייתכן ופירשו אותם בצורה לא נכונה ולא מדויקת.

חקירתו של אשל תימשך מחר, ולא מן הנמנע שעל אף החקירות הארוכות יידרש יום חקירות נוסף לפני שיחליטו בנציבות שירות המדינה אם התיק נגד נתן אשל הולך לגניזה, או לכתב אישום שיוגש מטעם הנציבות.

גורמים: אשל לא ישוב לתפקיד

גורמים המקורבים לחקירת ראש לשכתו של ראש הממשלה בחשד להטרדה של עובדת בלשכה מאמינים שרצף העדויות נגדו והטענות שהועלו נגדו בהן - לא יאפשרו את המשך עבודתו בלשכה החשובה במדינה.

הפרשה התפרסמה בשבוע שעבר אך החקירה נגד נתן אשל החלה קודם לכן בעקבות הפנייה ליועץ המשפטי לממשלה מצד שלושת הבכירים שעובדים עם ר': ד"ר יועז הנדל, צבי האוזר ויוחנן לוקר. ההערכה המתגבשת, בקרב אותם גורמים שעוסקים מקרוב בחקירה, היא שנתן אשל לא יוכל לשוב לתפקידו, בין אם התלונה תהפוך לתיק פלילי או תסתיים רק בסעיף משמעתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת