רימון הלם הושלך לעבר ביתו של דודי אפל

איש העסקים שהורשע בקבלת שוחד הופתע אמש בשעות הלילה למשמע פיצוץ עז שהרעיד את ביתו. אפל הזעיק את המשטרה שבאמצעות חבלנים אספה את שרידי הרימון. בתקרית לא היו נפגעים ולא נגרם נזק לרכוש. הערכות: הרקע למקרה - סכסוך עסקי

דודי אפל בבית המשפט. צילום ארכיון (חדשות 2)

פיצוץ עז החריד אמש בשעות הלילה את רחוב שניר השקט בצפון תל אביב, לאחר שרימון הלם נזרק לעבר ביתו של איש העסקים דודי אפל וגרם לבהלה בקרב תושבי השכונה.

אפל עצמו היה בבית, שמע את הפיצוץ והזעיק את כוחות המשטרה שהגיעו במהרה למקום. שרידי הרימון נלקחו על ידי חבלני המשטרה לבדיקה. בני משפחתו סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי איש מהם לא נפגע באירוע ולא נגרם נזק לרכוש. 

הרקע לאירוע עדיין לא ברור, אך גורמים במשטרה מעריכים כי ייתכן ומדובר בסכסוך בעקבות עסקיו של אפל שנקלעו לקשיים כלכליים. המשטרה צפויה לזמן את אפל למתן עדות על מנת לנסות ולהבין מי מעוניין לפגוע בו.

מקורב לראש הממשלה לשעבר שרון שהורשע בשוחד

דודי אפל, איש עסקים המוכר כמקורב לראש הממשלה לשעבר שרון, הורשע בשנת 2010 על ידי בית המשפט בהעברת שוחד לבכירים בשלטון המקומי ולבכיר במינהל מקרקעי ישראל בתמורה לקידום פרויקטים שבנה.

בעקבות הפרשה גזר בית המשפט המחוזי בתל אביב שלוש שנות מאסר וחצי על איש העסקים. בנוסף, הוטל על אפל קנס בסך מיליון שקלים ועונש מאסר על תנאי של 18 חודשים. אפל כונה אז על ידי הפרקליטות "תמנון רב זרועות", המחזיק בקשרים קרובים לצמרת השלטון.

  רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת