מעצר צברי: שחקן נוער העיד במשטרה

למרות הצהרות המשטרה על כך שמנהל הפועל פתח תקווה אינו חשוד בעבירות מין, מתברר כי שחקן בקבוצת הנוער זומן לתת עדות. מחר יזומן שחקן נוער נוסף ובמקביל החרימה המשטרה את מחשבו האישי של צברי. פרקליטו אמר בתגובה: "המשטרה עוד תבין בדיוק לאיזה אדם הם הרסו את החיים"

יישאר במעצר עוד 3 ימים לפחות. צברי (באדיבות ONE)

פעמיים כבר האריכה המשטרה את מעצרו של מנהל הפועל פתח תקווה, עופר צברי, שחשוד כי דרס את השוטרת נוי זיתון ביום חמישי האחרון. מאז הובא להארכת מעצרו הראשונה הדגישו במשטרה כי צברי אינו חשוד כלל בעבירות מין, אך מתברר כי האפשרות הזאת עדיין נבדקת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חוקרי המשטרה בודקים האם צברי, שנמצא במכוניתו ביחד עם נער בן 17, קיים קשר מיני עם שחקנים בקבוצת הנוער של הפועל פתח תקווה. - כך עולה מהעובדה שאחד משחקני קבוצת הנוער מסר היום (שלישי) עדות במשטרה ומחר יזומן נער נוסף למסור עדות.

במקביל החרימה המשטרה את מחשבו האישי של צברי וכן את המחשב המשמש אותו בעבודתו במועדון הפועל פתח תקווה. "לאחר שעדותם של הקטינים תינתן במשטרה, הבעיה של המשטרה תהיה גדולה הרבה יותר", אמר בתגובה לדברים פרקליטו של צברי, עו"ד משה יוחאי. "הם יבינו בדיוק לאיזה אדם הם הרסו את החיים וגמרו את הקריירה".

נדרסה ונפצעה. נוי זיתון (פייסבוק משטרת ישראל)

אתמול האריך בית משפט השלום בתל אביב ביממה את מעצרו של צברי. בהחלטתו ציין השופט ירון גת כי ישנן תהיות רבות בנוגע להתנהגות השוטרים באירוע וכי יש לבחון אותן. עם זאת, קיים חשד סביר כי צברי ביצע את העבירות המיוחסות לו - ועל כן האריך את מעצרו לצורך המשך החקירה.

החשדות שמייחסת המשטרה לצברי הם תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, סיכון אדם בנתיב תחבורה, חבלה חמורה וסיכון דרכים ונתיבי שיט. בניגוד למה שפורסם תחילה, לחשוד לא מיוחסת עבירת מין מאחר שהנער עמו נתפס ברכב בחניון סמוך למחלף קוממיות בכניסה לבת ים היה בן 17, והיחסים ביניהם בוצעו ככל הנראה בהסכמה.