תפנית בפרשת התאומים: האם נעצרה בשנית

אחרי שכבר שוחררה למעצר בית, והחוקרים עברו להתמקד בחשדות נגד האב – הערב עוצרת המשטרה מחדש את אמם של התאומים. הסיבה: "התפתחות בחקירתו של האב". פרקליטם של ההורים עו"ד ציון אמיר: "מדובר בהחלטה שערורייתית שאין כדוגמתה". מחר יובאו השניים להארכת מעצר

התפתחות משמעותית בפרשת התאומים: האם החשודה בהתעללות בילדיה התאומים נעצרה הערב שוב, זאת לאחר ששוחררה במהלך השבוע האחרון למעצר הבית. מחר היא תובא לדיון בהארכת מעצרה יחד עם בעלה.

ק', ששהתה בימים האחרונים במעצר בית בתנאים מגבילים, נעצרה בשנית על ידי המשטרה והובאה לחקירה נוספת. גם אמו של בעלה, סבתם של התאומים, נלקחה לחקירה בפרשה. מעצרה של האם הגיע ככל הנראה בעקבות התפתחות בחקירתו של האב, שנמצא עדיין במעצר.

החוקרים מסרבים לפרט בשלב זה מהי ההתפתחות החדשה בחקירה שהובילה למעצר ה של האם, ולהבאתה של הסבתא לחקירה.

פרקליטם של ההורים, עו"ד ציון אמיר, אמר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט כי "בעיניי מדובר בהחלטה שערורייתית שאין כדוגמתה. אני מתכוון להביע מחאה חריפה מחר בפני השופט. היא הייתה עצורה ושוחררה ולא הייתה שום סיבה לעצור אותה שוב מחדש".

לפני יומיים: האם נפגשה עם בתה

ק' נפגשה שלשום עם בתה בת הארבעה חודשים, לראשונה מאז מעצרה. "זה היה מפגש מרגש וקצר", סיפרו בני המשפחה. האם, ששהתה במעצר בית, הורשתה לפגוש את בתה ששוחרה מאשפוז והועברה לבית של אחד מבני משפחתה. באישור חריג, היא הגיעה מלווה באחיה וחברה טובה, ללא אנשי משטרה.

"היה מפגש מאוד מרגש וקצר", אמר אחי בעלה לחדשות 2. "אני מתאר לעצמי שהילדה הביאה לה כוחות. מאוד מקווה שכך היה, הם צריכים את הכוחות האלה עכשיו".

האב החשוד שמוחזק במעצר, אך ממשיך לטעון כי הוא אינו אשם במוות הטרגי של בנו. מ', עומת עם תוצאות הפוליגרף של אשתו שהוגדרו היום "בעייתיות" מפני שלא ניתן היה לקבוע האם היא דוברת אמת או שקר. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת