בפעם השנייה השבוע: חשד לרצח בבת-ים

צעיר בן 23 המוכר למשטרה נורה למוות ברחוב משה סנה בבת ים. מהמשטרה נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי הרקע לרצח הוא ככל הנראה סכסוך קודם. רק לפני 4 ימים נרצח צעיר בן 20 סמוך למקום. המשטרה עצרה 7 חשודים במעורבות ברצח

מקרה רצח שני תוך שבוע בבת-ים: ליאור ארביב, צעיר בן 32 נמצא ירוי ללא רוח חיים ברחוב משה סנה בעיר. החשוד במעשה נמלט מהמקום, והמשטרה פתחה במצוד אחריו.

אמש, בשעות הערב, הגיע דיווח על אדם המוטל ללא רוח חיים בעיר, שנורה במספר רב של קליעים בפלג גופו העליון. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו. כוחות משטרה הגיעו לזירת הרצח ופתחו בחקירת המקרה, בניסיון למצוא את היורה ולגלות הסיבה לרצח.

מפקד מרחב איילון, נצ"מ יהודה דהן, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי ככל הנראה מדובר בסכסוך בין ארביב המוכר למשטרה, לאדם אחר. "כנראה הגיע מישהו, ירה בו מספר כדורים ונמלט", סיפר דן. השוטרים עצרה שבעה חשודים במעורבות בתקרית.

בנוסף הבהיר דהן, כי מקרה הרצח שאירע בעיר בתחילת השבוע אינו קשור לירי הצעיר הערב, זאת למרות שאירע מספר רחובות סמוך למקום. יש לציין, כי זהו מקרה הרצח החמישי שהתרחש באזור חולון ובת-ים בחודשיים האחרונים.

שכנים מצאו גופה בגן ציבורי

בתחילת השבוע נמצאה גופתו של בר כהן בן ה-20 מראשון לציון מוטלת בגן ציבורי בבת-ים. תושבי הרחוב הזעיקו למקום כוחות משטרה ומד"א. צוות פרמדיקים שהוזעק למקום, קבע את מותו בזירה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע, נבדק חשד לפלילים.

סמוך לשעה 1:30 בלילה שבין ראשון לשני, התקבלו במוקד המשטרה שתי קריאות מאזרחים על יריות שנשמעו בגינה ציבורית סמוך להיכל התרבות, ברחוב מבצע סיני בבת-ים. כוחות המשטרה שהגיעו למקום ביצעו סריקות, ולאחר זמן קצר מצאו את הגבר, שעליו אין סממן מזהה, כשהוא ירוי בראשו ומוטל על הקרקע. רופא של מגן דוד אדום קבע את מותו.

אנשי זיהוי פלילי שהגיעו למקום, העריכו כי בשלב קיים חשד לפלילים. במשטרה מעריכים כי מאחר ולא נמצא נשק סביב הגופה, כהן נורה מרוכב אופנוע או מאדם שנמלט מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק