לראשונה מאז המעצר: האם פגשה את התאומה

האם החשודה בהתעללות בילדיה התאומים נבדקה בפוליגרף, ובעלה עומת עם התוצאות שהוגדרו "בעייתיות". מחר צפוי גם האב לעבור בדיקה והוא מוסיף להכחיש את החדשות נגדו. האם נפגשה היום עם בתה - לראשונה מאז המעצר. בני משפחתה: "הילדה הביאה לה כוחות"

האם החשודה בהתעללות בילדיה התאומים ובהריגתו של אחד מהם, נפגשה היום עם בתה בת הארבעה חודשים, לראשונה מאז מעצרה. "זה היה מפגש מרגש וקצר", סיפרו בני המשפחה.

האם, ששוהה במעצר בית, הורשתה לפגוש את בתה ששוחרה מאשפוז והועברה לבית של אחד מבני משפחתה. באישור חריג, היא הגיעה מלווה באחיה וחברה טובה, ללא אנשי משטרה.

"היה מפגש מאוד מרגש וקצר", אמר אחי בעלה לחדשות 2. "אני מתאר לעצמי שהילדה הביאה לה כוחות. מאוד מקווה שכך היה, הם צריכים את הכוחות האלה עכשיו".

האב החשוד עדיין מוחזק במעצר, אך ממשיך לטעון כי הוא אינו אשם במוות הטרגי של בנו. הבוקר, עומת החשוד עם תוצאות הפוליגרף של אשתו שהוגדרו היום "בעייתיות" מפני שלא ניתן היה לקבוע האם היא דוברת אמת או שקר. האב צפוי לעבור בדיקה כזו מחר.

אתמול הותר לפרסום: שברים בגולגולת התינוק

בית משפט השלום התיר אתמול לפרסום כי נמצאו שברים בגולגולתו של התאום בן הארבעה חודשים, אשר נקבע מותו. במהלך הדיון בהארכת מעצרו של האב החשוד בהריגה, חשף נציג המשטרה מספר ממצאים מהנתיחה שבוצעה בתינוק. מהממצאים עולה כי בגולגולתו נמצאו מספר שברים, אולם עדיין לא ברור אם הם שגרמו למותו.

כל הממצאים מובילים לכך שמישהו פגע בתינוק. בשלב זה עדיין לא ברור חד משמעית מי אחראי לאותם שברים, אולם לפי גרסת המשטרה, החשוד העיקרי הוא האב. בתום הדיון הדגיש השופט שאין ראיה חותכת וחד משמעית נגד האב, אך אם לוקחים את כלל הראיות בתיק - המאזניים נוטות כלפי אשמתו של האב.

החוקר המשטרתי הוסיף כי החשד נגד האב מתחזק גם מאחר ובמספר הזדמנויות שהוטחו בפניו ממצאים חדשים מהנתיחה, הוא בחר שלא להתעמת איתן והעדיף להשיב כי "אינו יודע" או "אינו זוכר".

עוד התברר בדיון כי החשד לפיו התינוקות נפגעו מטלטול במהלך "בייבי יוגה" - אינו נכון. השופט אמר כי הפגיעה בתינוק היא כתוצאה מ"פעולה פיזית" ולא מחלה גנטית או התעמלות מסוג כלשהו. בתום הדיון האריך השופט את מעצרו של האב החשוד ב-4 ימים, על מנת לאפשר למשטרה לסיים את החקירה ולנסות למצוא הוכחה חד-משמעית כי האב החשוד הוא האחראי למות בנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק