נס ציונה: מצוד אחר שודד בנק שנמלט עם 200 אלף שקלים

אתמול בערב נכנס אדם חבוש בקסדה לסניף "מזרחי טפחות" בנס ציונה, הוא ירה מספר יריות באוויר, שדד 200 אלף שקלים מהכספת והצליח להימלט מהמקום עם סכום הכסף בידו. המשטרה מנהלת מצוד נרחב אחר החשוד. רק ביום שני האחרון נרצח דוד מושיאשווילי בעת שניסה לעצור שודד שנמלט מסניף בנק הדואר בנצרת עילית

המשטרה מנהלת מצוד אחר אדם ששדד 200 אלף שקלים, אתמול בשעות הערב מסניף בנק "מזרחי טפחות" בנס ציונה. דקות לפני שנסגר הבנק, ירה החשוד כמה יריות באוויר ודרש מהעובדים לתת לו את הכסף.

אתמול בסביבות השעה 19:00, הגיע אדם חבוש בקסדת אופנוע לסניף הבנק שברחוב הבנים בעיר. בשל העובדה כי עובדי הסניף התכוננו לסגירתו, הכספת במקום הייתה פתוחה. באמצעות איומי אקדח ומספר יריות באוויר, הצליח האיש לשדוד מהעובדים סכום של 200 אלף שקלים.

דקות ספורות לאחר מכן, הזעיקו העובדים את המשטרה למקום, ונפתחה חקירת נסיבות האירוע. כוחות משטרה נפרסו בכל האזורים הסמוכים לעיר, ועד שעות אלו מתנהל מצוד אחר החשוד.

קצין משטרה אמר לכתב "מעריב" אבי אשכנזי, כי ככל הנראה מדובר בשודד מקצוען, שפעל בקור רוח במהלך ביצוע השוד. במשטרה מדווחים על עליה משמעותית במעשי שוד אלימים בחודשים האחרונים.

לפני שלושה ימים: שוד הסתיים ברצח בנצרת עילית

ביום שני האחרון הסתיים שוד מזוין ברצח, כאשר דוד מושיאשווילי , שניסה לעצור שודד בסניף בנק הדואר בנצרת עילית,נורה למוות על ידי שודד רעול פנים.

החשוד במעשה נכנס בשעות הבוקר לסניף ואיים באקדח על הכספרית. זו לא חשבה פעמיים - ומסרה לו סכום כסף בלתי ידוע בתוך שקית. הוא פנה לעזוב את המקום עם השלל, אלא שאז חסם מושיאשווילי את דלת היציאה - ונפגע משני קליעים שירה לעברו השודד.

מושיאשווילי נפל על הקרקע והחל מתבוסס בדמו, בזמן שהחשוד במעשה הצליח להימלט. הוא הובהל לבית החולים "העמק" שבעפולה במצב קשה מאוד, שם נאלצו הרופאים לקבוע לבסוף את מותו.

כוחות גדולים של משטרת מחוז צפון בנצרת, בסיוע מסוק, פתחו בסריקות אחר החשוד במעורבות בשוד ובירי. חקירה ראשונית של המשטרה העלתה כי לשודד המתין רכב מילוט. חקירת האירוע הועברה על ידי מפקד מחוז צפון, ניצב רוני עטיה, ליחידה המרכזית של המחוז בפיקודו של נצ"מ מיכאל שפשק.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק