אשתו של טביב: "אל תפגעו בי ובילדה שלי"

דנה אשכנזי, מעצבת הבגדים ורעייתו של בעלי הפועל ת"א, הופתעה הבוקר כאשר רימון עשן הושלך אל ביתה בדיוק בשעה שבה יצאה עם ילדתה בת ה-4 לגן. "אני מבינה שיש מחאה רצינית מול בעלי וזה לגיטימי", היא אומרת בראיון לחדשות 2. "אבל מה שלא לגיטימי בעיניי זה לפגוע בי ובילדה שלי. הפחד הוא שזה יילך צעד אחד קדימה"

הבוקר, בפעם השניה בתוך פחות מחודש, הושלך רימון עשן אל ביתו של אלי טביב, בעלי הפועל ת"א בכדורגל, בצפון העיר. טביב עצמו שוהה בחו"ל, כך שמי ש"ספג את האש" הייתה רעייתו, מעצבת הבגדים דנה אשכנזי, ובתה בת ה-4. עכשיו אשכנזי שוברת שתיקה ומגיבה על האירוע החמור.

"נחצה פה קו אדום שלא תיארתי לעצמי שהוא יקרה, אבל החודש הוא קרה פעמיים", אמרה רעייתו של טביב בראיון לתכניתנו "שש" עם עודד בן עמי. "אני אישית לא חושבת שזה ראוי לפגוע במשפחה או בילדה בת 4 שנמצאת פה בבית. אני מבינה שיש מחאה רצינית מול בעלי, ואני יכולה להבין אותה וזה לגיטימי, אבל מה שלא לגיטימי בעיניי זה לפגוע בי ובילדה שלי".

ביתם של טביב ואשכנזי בצפון ת"א
אשכנזי נראתה נסערת מאד, בעיקר בשל העובדה שהרימון הושלך אל הבית ב-8 בבוקר, בשעה שהילדה הולכת לגן. "זו סיטואציה מאד לא נעימה, בפרט שבעלי לא בארץ ואותם אנשים יודעים שהוא לא בארץ", אומרת אשכנזי. "להתקיף אותנו ולפגוע בנו בבית שלנו, במבצר שלנו, זו לא מלחמה הוגנת".

רעייתו של הבעלים משוכנעת מי האחראי להשלכת הרימון. "אני מאמינה שיש קומץ של אוהדים שהם בשנאה בכל הרמות מול בעלי. אלו האנשים, לעניות דעתי וכמובן שהמשטרה חוקרת את זה... אבל הכתובת פה על הקיר. אסור שיקרה משהו יותר רציני ויותר אלים. אני לא יודעת אם זה אדם אחד או קבוצת אנשים, אבל הפחד שלי הוא שזה יילך צעד אחד קדימה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת