נתפסו מותגים מזויפים במיליון שקל

מחסן ענק ובו מאות פרטי לבוש מזויפים בשווי יותר ממיליון שקלים נמצאו היום סמוך לכפר הנגיד בשפלה. השוטרים עקבו אחר המעורבים, עד שעצרו שישה מהם בשעת מעשה. הסחורה הועברה במשאיות להשמדה, בעוד החשודים נלקחו לחקירה

אם נתקלתם בחולצה של "אדידס", "בוס" או מותג מפורסם אחר במחיר מציאה, כדאי לבדוק שהיא לא מזויפת: סחורה בשווי יותר ממיליון שקלים נתפסה היום סמוך ליבנה, בתום מעקב שערכה היחידה המרכזית של מג"ב מרכז.

שוטרי היחידה איתרו מחסן חשוד סמוך לכפר הנגיד, ובחיפוש שערכו בו נמצאו מאות חולצות, ג'ינסים ופרטי לבוש שנושאים לוגו של מותגים מפורסמים ברמת דיוק גבוהה. השוטרים החליטו לא לפעול מיד, והמתינו עד שעובדי המחסן הגיעו למקום והחלו להעמיס את הסחורה.

גם אז, המתינו השוטרים בסבלנות ועקבו אחר העובדים עד שהגיעו לנקודת מפגש עם מעורבים נוספים בפרשה. רק אז, עצרו השוטרים את השישה והם נלקחו למעצר. כששבו למחסן גילו מכולה עם סחורה שהייתה מיועדת להגיע לסוחרים, מבלי שידעו כי מדובר בסחורה מזויפת.

שניים מהחשודים הם תושבי ראשון לציון והיתר תושבי הדרום. כולם, בשנות ה-30 לחייהם. הם הועברו לחקירה ביחידת ההונאה של מחוז מרכז, בעוד הסחורה הועמסה על גבי משאיות ונלקחה להשמדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת