הפעוט שלפי החשד טולטל הובא למנוחות בנוכחות הוריו

רק ארבעה חודשים נמשכו חייו של התינוק שהוא ואחותו התאומה אושפזו בבית חולים בעקבות חבלות קשות בגופם. אחרי ששלשום נקבע מותו, ליוו אותו בני משפחתו בדרכו האחרונה. אביו ואמו הורשו להיפרד ממנו ושוחררו ממעצר

כארבעה חודשים בלבד אחרי שיצא לאוויר העולם, ליוו אחר הצהריים בעצב מאות בני משפחה את הפעוט - שלפי החשד טולטל למוות בידי הוריו - בדרכו האחרונה. אחותו התאומה, שלפי ממצאי הבדיקות שנערכו בגופה עברה גם היא התעללות קשה, שוחררה אתמול מבית החולים במצב טוב והועברה לידי אחד מקרוביה שמונה לשמש לה אפוטרופוס.

ההלוויה נערכה בבית העלמין ירקון שבפתח תקווה. הוריו של התינוק הורשו להיפרד מבנם, וכדי להשתתף בטקס שוחררה האם ממעצר הבית שבו היא נתונה למשך כמה שעות. האב הובא לבית הקברות כשהוא מלווה בשוטרים ישירות מבית המעצר שבו הוא שוהה - ושאליו ישוב מיד עם תום ההלוויה.

בשעות הצהריים הסתיימה נתיחת גופת התינוק במכון לרפואה משפטית באבו כביר. בהתחשב בממצאים שייעלו ממנה, צפויה להיקבע תוך כמה שבועות חוות דעת שתפזר באופן סופי את המסתורין מאחורי נסיבות היווצרות החבלות הקשות בגופו - שהובילו, לבסוף, למותו.

כעת נבדק במשטרה האם אחראי האב לטלטולם של שני ילדיו, אולם עד כה ממשיכים הוא ורעייתו להכחיש בתוקף כל ניסיון לגולל לפתחם את האחריות לפגיעה בתאומים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת