בן ההרוג בשוד סיפר: "ראיתי את אבא על הרצפה"

בני משפחתו של דוד מושיאשווילי, שניסה להתנגד למעשיו של החשוד ושילם על כך בחייו , מתקשים להשלים עם האסון שפקד אותם. "איזה חיוך היה לו", ספד לו בנו איתן. "אבא היה האדם המאושר עלי אדמות", אמר

יום למחרת שנרצח באכזריות בשיאו של שוד בבנק הדואר בנצרת עילית, מתקשים בני משפחתו של דוד מושיאשווילי - שניסה להתנגד למעשיו של החשוד ושילם על כך בחייו - להשלים עם האסון שפקד אותם. מושיאשווילי הגיע לסניף כדי לקבל את קצבת הנכות שלה היה זכאי ונורה למוות יום אחד אחרי הולדת נכדתו הטרייה.

בנו של ההרוג, איתן מושיאשווילי, סיפר על ההתרחשויות טרם האסון לחדשות 2 - זמן קצר לפני ההלוויה. "איזה חיוך היה לו", הוא ספד לאביו. "אבא היה האדם המאושר עלי אדמות. הייתי איתו. חיכיתי לו בחנייה של הבית שלי. הוא אמר לי שהוא בדואר ושבעוד דקה הוא מסיים ובא. חמש דקות אחרי כך התקשרו אליי ואמרו לי להגיע מהר כי קרה אסון".

הבן הגיע לזירת הרצח ונחרד לנוכח המראות הקשים שבהם חזה שם. "נכנסתי לדואר והוא היה על הרצפה. כשראיתי את אבא שלי הבנתי שאין הרבה מה לעשות", הוא תיאר בקול חנוק. "נזכרתי בדברים שראיתי בצבא וזה ממש דומה. הראש של המשפחה הלך".

מושיאשווילי הפנה אצבע מאשימה לעבר רשויות אכיפת החוק ואמר: "לצערי, במדינה הזאת תמיד פועלים מאוחר מדי. במקום הזה היו בעבר שלושה או ארבעה מעשי שוד. אם היה מאבטח - הוא היה מונע את הרצח".

מושיאשווילי, בן 49 במותו, הותיר אחריו שישה ילדים. מאתמול משקיעים במשטרה מאמץ לאתר את האחראי לשוד ולרצח ואף ערכו סריקות בסיוע מסוק. לפי חקירה ראשונית, המתין לו מחוץ לסניף בנק הדואר רכב מילוט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת