נצרת עילית: אזרח ניסה לעצור שוד בנק - ונרצח

רעול פנים נכנס הבוקר לסניף בנק הדואר בנצרת עילית במטרה לבצע שוד. אזרח כבן 50 ניסה לחסום את דרכו, אולם נורה בראשו פעמיים ונפצע באורח קשה מאוד. פרמדיקים של מד"א העבירו אותו לבית חולים "העמק" בעפולה, אולם שם נקבע מותו. כוחות משטרה עורכים סריקות בסיוע מסוק אחר השודד

שוד מזוין לאור היום בנצרת עילית מסתיים ברצח: גבר נפצע באורח קשה מאוד מירי בראשו ומת בבית החולים, לאחר שניסה לעצור בגופו רעול פנים שביצע שוד בסניף בנק הדואר בעיר.

בשעות הבוקר נכנס החשוד, רעול פנים, כשבידו אקדח לסניף בנק הדואר ברחוב חרוד בנצרת עילית, ואיים באקדח על הכספרית. זו לא חשבה פעמיים ומסרה לו סכום כסף בלתי ידוע בתוך שקית.

אלא שאז פנה השודד לצאת עם הכסף, ואחד מלקוחות הבנק, גבר כבן 50, חסם את דלת היציאה מהמקום. השודד לא היסס, ירה לעבר האזרח שתי יריות מאקדחו ונמלט מהמקום, בעוד הפצוע נפגע בראשו ונפל על הרצפה כשהוא מתבוסס בדמו.

עדי ראייה לאירוע סיפרו כי ההרוג נכנס לסניף הבנק מספר דקות קודם לכן כדי להפקיד צ'ק או סכום כסף. עובדי הבנק ההמומים סיפרו כי הכירו את האיש.

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה ביצעו פעולות החייאה באזרח שנפצע באורח קשה מאוד, ופינו אותו לבית החולים "העמק" בעפולה, כשמצבו בלתי יציב, אולם רופאי בית החולים נאלצו לקבוע את מותו בתוך זמן קצר.

כוחות גדולים של משטרת מחוז צפון בנצרת, בסיוע מסוק, פתחו בסריקות אחר החשוד במעורבות בשוד ובירי. חקירה ראשונית של המשטרה העלתה כי לשודד המתין רכב מילוט. חקירת האירוע הועברה על ידי מפקד מחוז צפון, ניצב רוני עטיה, ליחידה המרכזית של המחוז בפיקודו של נצ"מ מיכאל שפשק.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק