חשד לרצח בבת ים: צעיר בן 20 נורה בראשו

גופתו של בר כהן בן ה-20 מראשל"צ, נמצאה ירויה בגן ציבורי ברחוב מבצע סיני בבת ים. תושבי הרחוב הזעיקו למקום כוחות משטרה ומד"א, פרמדיקים שהגיעו לזירת האירוע קבעו את מותו במקום. על פי ההערכות הראשוניות, הוא נורה מרוכב אופנוע חולף שנמלט מהמקום. כהן הוא עבריין המוכר למשטרה

גופתו של בר כהן בן ה-20 מראשון לציון נמצאה באישון לילה מוטלת בגן ציבורי בבת ים. תושבי הרחוב הזעיקו למקום כוחות משטרה ומד"א. צוות פרמדיקים שהוזעק למקום, קבע את מותו בזירה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע, נבדק חשד לפלילים.

סמוך לשעה 1:30 בלילה התקבלו במוקד המשטרה שתי קריאות מאזרחים על יריות שנשמעו בגינה ציבורית סמוך להיכל התרבות, ברחוב מבצע סיני בבת ים. כוחות המשטרה שהגיעו למקום ביצעו סריקות, ולאחר זמן קצר מצאו את הגבר, שעליו אין סממן מזהה, כשהוא ירוי בראשו ומוטל על הקרקע. רופא של מגן דוד אדום קבע את מותו.

אנשי זיהוי פלילי שהגיעו למקום, העריכו כי בשלב קיים חשד לפלילים. במשטרה מעריכים כי מאחר ולא נמצא נשק סביב הגופה, כהן נורה מרוכב אופנוע או מאדם שנמלט מהמקום.

מפקד מרחב איילון, נצ"מ יהודה דהן, אמר לחדשות 2 כי בשעות הלילה התקבלו שתי ידיעות על אירוע ירי שהתרחש בשכונות הצפוניות של בת ים. "כח שלנו בפיקוד קצין בילוש יחד עם מתנדבים נוספים הגיעו לזירה ומצאו בה גבר בשנות ה-40 לחייו מוטל על הקרקע", אמר מפקד המרחב והוסיף כי "אנחנו עדיין עוסקים בזיהוי הגופה, תיק החקירה הועבר לימ"ר תל אביב".

במשטרה הדגישו כי מדובר במקרה הרצח הרביעי במרחב הערים חולון ובת ים בחודשיים האחרונים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק