היום: הורי התאומים יובאו להארכת מעצר

בעקבות מותו של בנם, הורי התאומים החשודים כעת בהריגה ולא בגרימת נזק ברשלנות יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם. אמש הובהלו ההורים מחדר החקירות לבית החולים כדי להיפרד מבנם. האב התמוטט ופונה לטיפול רפואי

המשטרה תבקש היום מבית משפט השלום בתל אביב להאריך את מעצרם של הורי התאומים ב-6 ימים נוספים.

זוג ההורים חשודים כעת בעבירת הריגה ולא בגרימת נזק ברשלנות, זאת בעקבות מותו של התאום הבן שנקבע אתמול בבית החולים תל השומר, לאחר שאושפז יחד עם אחותו התאומה. הבשורה על מות התינוק, הכתה אמש את הוריו בתדהמה, וזמן קצר אחרי שהובאו לבית החולים ע"י החוקרים כדי להיפרד מבנם, הם התמוטטו בחדר החקירות.

בתום סדרת בדיקות שנערכו לתינוק, קבעה אתמול בערב ועדת רופאים בבית החולים תל השומר כי הוא מת מוות מוחי ואבד כל סיכוי להציל את חייו. מצבה של אחותו התאומה משתפר ומוגדר טוב אך היא עדיין נמצאת תחת השגחה של בית החולים.

הורי התאומים קיבלו אמש את הבשורה על מות בנם בן הארבעה חודשים מחוקרי המשטרה, ובצעד יוצא דופן אף הובאו על-ידי החוקרים לבית החולים כדי להיפרד ממנו.

משם הם שבו לחדר החקירות כדי להמשיך בחקירה, אך החוקרים נאלצו להפסיק את החקירה לאחר שהאב התלונן על מיחושים בחזה. ניידת מגן דוד אדום פינתה אותו לבית החולים "איכילוב" בתל אביב להמשך טיפול רפואי.

רצף האירועים השפיע גם על האם, שהתמוטטה ופונתה לבית החולים תל השומר להמשך מעקב. על אף שהשניים ממשיכים לטעון כי אין להם קשר לחבלות שהתגלו בגופם של התינוק ושל אחותו התאומה, מרגע קביעת המוות, הם חשודים גם בהריגה.

בשלב זה עדיין לא ברור מי מבין שני ההורים הוא שפגע בתינוקות, אולם מדיון הארכת המעצר הקודם עולה כי הפגיעה התרחשה "בשבועות האחרונים". במסגרת החקירה, אספו החוקרים ממצאים מביתם של בני הזוג, כולל הטרמפולינה של התינוקות והמחשב המשפחתי - כל דבר שיוכל לסייע בהבנה של מה שקרה או מה הוביל לאישפוז. בין היתר ינסו החוקרים לדלות מההיסטוריה של הגלישה במחשב את אתרי האינטרנט שבהם ביקרו, בניסיון להבין האם יש סימנים להתעללות או להסתרת חבלות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק