חשד: מין עם קטינים תמורת תשלום

למשטרה נודע על לפחות ארבעה מקרים בהם נערים מהצפון קיימו יחסי מין עם אישה בשנות ה-50 לחייה לאחר ששילמו לה בעבור המעשים. החשודה, תושבת טבריה החשודה במעשים נעצרה וכעת המשטרה בוחנת האם נערים נוספים לקחו חלק במעשים

אילוסטרציה (AP)

תושבת טבריה בשנות ה-50 לחייה נעצרה היום (שני) בחשד לקיום יחסי מין תמורת תשלום עם נערים בגילאי 13-16, המתגוררים באזור הצפון. החשודה תובא מחר לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בטבריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חוקרי מחלק הנוער של משטרת טבריה עצרו את האישה בעקבות מידע שהתקבל אודות ארבעה נערים שקיימו עימה יחסי מין. כעת נבדק במשטרה האם ישנם נערים נוספים היו שביצעו מעשים דומים.

לפני כחצי שנה נחשפה פרשיית מין גדולה באזור הדרום, בה תושבת קריית גת כבת 40 נחשדה בקיום יחסי מין עם מאות קטינים בתמורה לתשלום. בתחילה עלה החשש כי האישה הדביקה נערים בכיתות ז'-יב' בנגיף ה-HIV, אך בהמשך הוא הוסר.

הפרשה נחשפה בעקבות תלונה שהגישו הורים לתשעה נערים במשטרה, ולאחר שרשויות הרווחה ומנהלי שלושת בתי הספר שבהם לומדים הנערים עורבו בנושא.

פרקליטה של האישה טען בפני בית המשפט שהנאשמת הייתה למעשה קורבן לעבירות שבוצעו בה במשך תקופה ארוכה - במשך שנים היא הייתה מוכרת לרווחה בקרית גת ועל כן גם נלקחה ממנה בתה. לדברי מקרוביה היה כשל של ממש בטיפול בה.