שני חשודים נוספים בתקיפת הצעירה בבית שמש

המשטרה עצרה שני חשודים נוספים במעורבות בתקיפתה של הצעירה נטלי משיח בבית שמש אתמול. שני העצורים הם חרדים תושבי העיר, שמתווספים ל-3 שכבר נעצרו בפרשה אתמול. במשטרה מבהירים שצפויים מעצרים נוספים במהלך היום

המשטרה עצרה שני חשודים נוספים במעורבות בתקיפתה של הצעירה נטלי משיח בבית שמש אתמול. שני העצורים הם חרדים תושבי העיר, ובמשטרה מבהירים שישנם חשודים נוספים שצפויים להיעצר במהלך היום. אתמול נעצרו שלושה גברים חרדים ננוספים בעיר, בחשד שתקפו את משיח באבנים ובאקונומיקה וגרמו נזק למכוניתה.

ארבעה מתוך חמשת החשודים הובאו בצהריים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים, כשאחד מהם שוחרר בטרם הדיון בהסכמת המשטרה.

משיח סיפרה לחוקרי המשטרה שהגיעה לעיר ברכב שכור כדי לתלות בה מודעות פרסום. על פי החשד, הותקף רכבה על ידי מספר גברים חרדים, שהחלו ליידות אבנים לעבר רכבה וגרמו נזק למכונית. למרבה המזל, היא נפצעה באורח קל בלבד מאבן בראשה, אבל העידה שחששה לחייה.

"הכל התחיל כשתליתי שלטים", שחזרה נטלי משיח בת ה-27 בשיחה אתמול עם חדשות 2 באינטרנט. "ניגש אליי אדם מבוגר שהתחיל לקלל אותי, קרא לי 'שיקסע' ו'זונה' והוא ירק לי בפנים".

את הרגעים שאחרי היא תיארה: "נבהלתי והתקשרתי למשטרה. אמרו לי שם להישאר במקום ושהם מיד מגיעים. חלפו 10 דקות ואיש לא בא. התקשרתי אליהם שוב ואז ראיתי כ-10 בחורים לבושי שחורים שהתקרבו אליי עם אבנים ובקבוקים שאחר כך הבנתי שיש בהם אקונומיקה".

כעבור רגעים ספורים, מצאה עצמה נטלי נתונה למתקפה. "התחילו לזרוק עליי אבנים. נפגעתי ברגל ובראש ליד העין", היא סיפרה. "הם לא נגעו בי אבל חששתי לחיי. חשבתי שהם הולכים לשפוך עליי חומצה או להצית אותי. ראיתי את המוות בעיניים. הייתי בטוחה שאני מתה. אמרתי כבר תודה לאלוהים על כל מה שהוא נתן לי והתחלתי להתפלל".

"אני כבר נפרדתי לשלום מכל חבריי ואהוביי, הייתי בטוחה שמדליקים אותי עם האוטו", הוסיפה נטלי, אבל הדגישה: "אני נשארת בבית שמש, היא עיר מקסימה עם אנשים כל כך טובים. אין לי שוב כוונה לעזוב. צריך להיזהר ואיפה שאומרים 'אסור' אולי עדיף להימנע מלהתקרב אליהם".

החרדים טוענים: "הצעירה עשתה פרובוקציה בבית כנסת"

באתר "בחדרי חרדים" דווח כי מתפללי בית הכנסת הסמוך למקום האירוע סיפרו כי האישה נכנסה למבנה והחלה לתלות מודעות, "כשהיא לבושה בלבוש שאינו הולם בית הכנסת". הם אף טענו כי מתפלל ניגש אליה וביקש ממנה לכבד את המקום, אך היא בתגובה הרימה את חולצתה. אין אישור לדברים ממקור אחר.

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול הגיב למקרה ואמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "אני שב ומגנה אלימות מכל סוג שהיא הנעשית על ידי שוליים קיצוניים משני הצדדים, וקורא למשטרת ישראל לאכוף את החוק בחומרה ועם אפס סובלנות למפירי החוק והסדר הציבורי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת