גורמים בלשכת ראש הממשלה על החשד להטרדה: "מדובר בבדיקת רכילות"

משרד המשפטים בודק חשד להטרדה במשרד ראש הממשלה. עובדת צעירה התלוננה על אדם בכיר במשרד, שנהג לדבריה להטריד אותה בתקופה האחרונה ולחטט במסמכיה האישיים. בגלי צה"ל דווח כי במשרד המשפטים פתחו בבדיקה מקדמית של התלונה, אך טרם הוחלט לפתוח בחקירה של נציבות שירות המדינה. לשכת רה"מ: "אין מדובר בתלונה שהוגשה"

לשכת ראש הממשלה. ארכיון (חדשות 2)

עובדת בלשכת ראש הממשלה התלוננה לאחרונה בפני עובדים שונים כי בכיר בלשכה, שגם נחשב למקורב לראש הממשלה עצמו, נהג להטריד אותה במשך תקופה ארוכה. לדבריה, ההטרדה כללה חדירה לפרטיותה דרך חיטוט בדואר האלקטרוני שלה ובמסמכיה האישיים ואף מעקב אחריה. את הפרשה חשף הבוקר כתב גלי צה"ל ספי עובדיה.

הדברים הועברו ליועץ המשפטי לממשלה, שהורה על פתיחת בדיקה בנציבות שירות המדינה. מדובר בעובדת צעירה ובבכיר המבוגר ממנה בשנים רבות. לחבריה בלשכה סיפרה שהיחס אליה החמיר לאחר נסיעת עבודה משותפת לחו"ל, אז חוותה מצידו מה שהיא כינתה "התקף קנאה".

נציבות שירות המדינה בודקת את הנושא, ללא שיתוף הפעולה של אותה עובדת, אשר באופן רשמי מתנערת מהסיפור. אך בסערת הרגשות שלה, כך נראה, היא כן סיפרה אותו לכמה עובדים ועובדות אשר העבירו את המידע לממונים עליהם.

גורמים בלשכת ראש הממשלה הבהירו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "לא מדובר בתלונה שהוגשה אלא בבדיקת רכילות". ממשרד המשפטים נמסר לגלי צה"ל כי "אנו מאשרים שבעקבות מידע נפתחה בדיקה. לא נמצא ביסוס ממשי של המידע ולא נפתחה חקירה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת