פעוט נמצא בגן הילדים עם שברים בכל גופו

בן שנתיים מהצפון נמצא בגן כשהוא סובל משברים רבים בכל גופו. עקב הפגיעות הקשות, גופו של הפעוט גובס כמעט כולו. אמו של הפעוט החלה בבירור המקרה ולטענתה קיים חשד לרשלנות אחת המטפלות: "הילד לא רגוע ולא ישן, כל הזמן בוכה". המשטרה חוקרת

התעללות, הזנחה, רשלנות - או תאונה? אם מאזור הצפון מצאה את בנה בן השנתיים בגן הילדים, כשהוא סובל משברים רבים בכל גופו. עקב הפגיעות הקשות, גופו של התינוק גובס כמעט כולו.

תחילת הפרשה הקשה בשבוע שעבר, כשקיבלה אמו של ילד בן שנתיים שיחת טלפון מהגננת שלו: "בואי מהר לגן". האם מיהרה למקום וגילתה את בנה כשהוא בוכה ומתלונן על כאבים עזים באזור האגן.

הפעוט הובהל לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם קיבל טיפול מיידי ועבר בדיקות רנטג וסי.טי. בבדיקות התגלו שברים רבים בגופו. בעקבות ריבוי השברים נאלצו הרופאים לגבס כמעט את כל גופו של בן השנתיים וכעת הוא אינו יכול ללכת - או כמעט לזוז.

המשטרה פתחה בחקירה

האם החלה בבירור עצמאי של המקרה ולטענתה ישנו חשד לרשלנות אחת המטפלות, וייתכן אף שהיא פגעה בו בזדון. האם הגישה תלונה במשטרת זבולון, אשר מצידה פתחה בחקירה. נכון לעכשיו ממתינים לחוקר ילדים - וכנראה שהדבר ייקח מספר חודשים.

"הילד לא רגוע ולא ישן, כל הזמן בוכה", אמרה האם לחדשות 2. "הוא קופץ, נבהל, יש לו פחדים. שבוע לפני המקרה הוא אמר 'אני לא רוצה ללכת לגן'".

מ"נעמ"ת" נמסר בתגובה כי "המשטרה החלה לטפל במקרה ומסגרת הטיפול, נעמ"ת אינה יכולה לבצע חקירה נפרדת או בירור פנימי". איש מצוות הגן לא הושעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק