נשדד ונזרק עירום באמצע כביש מהיר

נהגים שנסעו הבוקר בכביש 5 סמוך לאריאל נדהמו לראות גבר כבן 40 שוכב בכביש בקור ובגשם, כשהוא ללא בגדים לגופו. שוטרים שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול ראשוני וגילו שהוא נשדד על ידי אנשים שהתחזו לשוטרים. "הוא סיפר שנשדדו ממנו מאות שקלים ודולרים", סיפרו השוטרים. "בכך הוא גילה את ההבדל בין שוטר אמיתי למתחזה"

"גילה את ההבדל בין שוטר אמיתי למתחזה", א (חדשות 2)

מה עושה אדם עירום באמצע החורף על כביש ראשי? שוטרי אגף התנועה סייעו הבוקר לאדם שנשדד, לאחר שהופשט ונזרק עירום על כביש 5 סמוך לאריאל. לדבריו, אנשים שהתחזו לשוטרים העלו אותו לרכבם באזור המרכז, ומהלך הנסיעה הכו אותו ושדדו את כספו.

"האיש, סודני כבן 40, נמצא שוכב על נתיב הנסיעה כשהוא חבול", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פקד חי מזרחי, קצין משטרה מיחידת התנועה הארצית בשרון. "השוטר ספיר לוין היה הראשון שהגיע אליו ופינה אותו מהכביש כדי למנוע סיכון לחייו". אחרי שהעניק לו טיפול ראשוני, הגיעה למקום ניידת מגן דוד אדום.

"הוא היה מאוד נסער והתקשה לשתף פעולה עם השוטרים", הוסיף פקד מזרחי. "השוטרים כיסו אותו ביריעת בד שמצאו במקום, ואחרי שהתחמם מעט, הוא סיפר לשוטרים כי הוא מרגיש כמו כלב שנזרק על הכביש". לדברי האיש, נשדדו ממנו מאות שקלים ודולרים. "בכך הוא ראה את ההבדל בין שוטר מתחזה לשוטר אמיתי", סיכם פקד מזרחי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת