חשד להתעללות: זוג תאומים בני 4 חודשים מאושפזים בבית חולים

תינוק ותינוקת בני 4 חודשים וחצי בלבד מאושפזים בביה"ח "שיבא" בתל השומר עם קשיי נשימה, והרופאים חוששים לחייו של אחד מהם. שבר בצלע של שני הפעוטות העלה את חשד הרופאים - שהזעיקו את המשטרה. כעת נבדק האם מדובר בהתעללות מצד ההורים או במום מולד

התעללות חמורה בחסרי ישע או טרגדיה משפחתית איומה? זוג תינוקות תאומים, בני ארבעה חודשים וחצי בלבד, אושפזו שלשום בבית החולים "שיבא" בתל השומר, לשם הובאו עם קשיי נשימה חמורים. הרופאים איתרו שבר בצלעות של שני התינוקות, וחשדו כי מדובר בהתעללות. במשטרה בודקים האם התאומים נפגעו מהוריהם, או לקו במום מולד שגרם למצבם הקשה.

זוג ההורים הבהילו את שני הפעוטות שלשום בשעות הערב למחלקת טיפול נמרץ ילדים בבית החולים, בעקבות חרחורים וקשיי נשימה חמורים. מצבו של הבן מוגדר קריטי עם חשש כבד לחייו, ומצבה של הבת יציב והיא מאושפזת להשגחה.

בבית החולים בדקו את התינוקות וגילו להפתעתם שבר בצלע של כל אחד מהם. הדבר העלה את חשדו של אחד הרופאים, שדיווח למשטרה על חשד להתעללות. עם זאת, קיימת גם אפשרות שמדובר במום מולד שהביא את השניים למצב הקשה.

ייתכן שההורים ייחקרו

משטרת מחוז תל אביב פתחה בחקירת הפרשה. שני ההורים נמצאים כל העת בבית החולים, בצמוד לילדיהם, וייתכן שהם ייחקרו בהמשך היום. בשלב זה מסרבים במשטרה לספק פרטים נוספים אודות החשדות נגד ההורים.

מבית החולים שיבא תל השומר נמסר: "בבית חולים ספרא לילדים מאושפזים החל מאתמול תאומים בני ארבעה חודשים. מצבו של התינוק קריטי ומצבה של התינוקת יציב. שניהם מטופלים ביחידה לטיפול נמרץ".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת