חשד לחיסול בדרום: בכיר בארגון פשע נרצח בדימונה

המשטרה ממשיכה לחפש אחר החשוד בחיסולו אמש של יואב בן עברי בן ה-38, בכיר בארגון פשע בדרום, שנורה למוות סמוך לביתו על ידי אלמוני שפתח לעברו באש וירה בו מספר כדורים מטווח קצר

יואב בן עברי, בכיר בארגון פשע בדרום הארץ, נרצח הערב על ידי אלמוני שהגיע סמוך לביתו של האיש בדימונה, ירה בו כמה פעמים - ונמלט.

כוחות ההצלה הגיעו לזירה ופינו את בן עברי, תושב דימונה בן 38 ועבריין מוכר למשטרה, לבית החולים "סורוקה" בבאר-שבע, כשמצבו הוגדר אנוש. מאוחר יותר, נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

במשטרה מנהלים מצוד אחר החשוד ברצח וכן פתחו בחקירת נסיבות החיסול. לאחר הערכת מצב שקיימו מפקד מרחב הנגב ומפקד תחנת דימונה הוחלט כי תיק החקירה יועבר לטיפול ימ"ר נגב.

2010: בן עברי נעצר בחשד להשתייכות לארגון הפשע של זגורי

בינואר 2010 נעצר בן עברי, יחד עם עשרות אחרים, בחשד כי השתייך לארגון הפשע של חגי זגורי. העצורים נחשדו בשורה ארוכה של מעשים פליליים, בהם מקרי רצח וניסיונות לרצח, סחר באמצעי לחימה, קשירת קשר ליבצוע רצח, הצתות וסחר בסמים .

מוקדם יותר הערב פרסמנו כי תושב כפר חבלה נעצר בחשד לחיסול אדם אחד ולנסיון חיסול אדם אחר. מתוך החקירה שנוהלה על ידי ימ"ר תל אביב בפיקודו של מפקד היחידה גדי אשד, עולה כי החשוד הגיע שהוא רכוב על אופנוע לחנות ירקות בחולון, ירה למוות יצחק אבוש ז"ל - ונמלט. עוד עולה כי חודשיים לפני כן, הגיע החשוד ליבנה כשהוא רכוב על אופנוע וניסה לחסל אדם נוסף. מבדיקה התברר כי בשני המקרים הירי בוצע לעבר עדים בחקירה שהתנהלה נגדו בחשד לסחיטה באיומים - שבסופה הוא נשלח למאסר של שלוש שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת