חשד: נעל את הילדים בחדר, ורצח את אמם

בני זוג בשנות ה-30 נמצאו הבוקר ללא רוח חיים בדירתם ברחוב אנילביץ' בעיר. שני ילדיהם הקטנים של בני הזוג, בני 10 ו-12, היו בדירה באחד החדרים שהיה נעול. במשטרה חושדים שהגבר דקר את האישה ושם קץ לחייו בתלייה

חשד לרצח והתאבדות, הבוקר בראשון לציון: גופותיהם של בני זוג, גבר ואישה בשנות ה-30 לחייהם נמצאו בדירת מגורים ללא רוח חיים ברחוב אנילביץ' בעיר. שניים משלושת ילדיהם של בני הזוג, בני 10 ו-12,  שהו בדירה בזמן האירוע - באחד החדרים שהיה נעול. ילד נוסף של בני הזוג, בן חמש, לא שהה בדירה בזמן הרצח.

למשמע המתרחש בדירה הם הזעיקו קרוב משפחה, והוא שראה את הגופות והזעיק את השוטרים בסביבות השעה 08:40. כוחות מד"א שהגיעו לזירת האירוע מצאו את גופת האישה (32), כשהיא דקורה ועליה סימני אלימות. הגבר (37) נמצא תלוי בדירה. מותם של השניים נקבע במקום. מבדיקה ראשונית עולה כי המשפחה אינה מוכרת לשירותי הרווחה.

"לא ברור מתי זה קרה"

"הצוותים זיהו גבר ואישה ללא רוח חיים ולא נותר להם אלא לקבוע את מותם", סיפר ליאור אלטמן, סגן מנהל מגן דוד אדום איילון בשיחה עם חדשות 2. "אי אפשר לומר בוודאות מתי זה קרה, אבל אפשר לומר שהן היו שם כמה שעות".

"מדובר בחשד לרצח והתאבדות של בני זוג", סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט מנדי חביב מזק"א שפלה. "הבעל כנראה דקר את אשתו ותלה את עצמו. הבעל ככל הנראה נעל את הילדה בת ה-12 בחדר ואז ביצע את המעשים. מדובר בזירה מאוד קשה עם הרבה מאוד ממצאים".

קרובת משפחתה של האישה שהגיעה לזירה, הייתה נסערת מאוד וסיפרה על האם שחייה נגדעו. "היא הייתה טובה ומדהימה. מעולם לא שמעתי ממנה תלונות", אמרה.

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק