צפת: נערה בת 17 הותקפה באכזריות ללא סיבה

שמונה קטינים בגילאי 8-10 הכו באכזריות נערה בת 17 שחלפה על פני מרכז הקליטה שבו הם מתגוררים בצפת. לאחר שקרעו את בגדיה וביצעו בה מעשים מגונים, היא הצליחה להימלט מהמקום ולהזעיק עזרה

הותקפה ללא סיבה. אילוסטרציה (sutterstock)

נערה בת 17 הותקפה ללא סיבה. שמונה ילדים בגילאי 8-10 הכו באכזריות והטרידו מינית נערה בת 17, שעברה ברחוב בצפת. ללא שום סיבה מיוחדת, הם קרעו את בגדיה, היכו אותה וביצעו בה מעשים מגונים. כך פרסמה הבוקר אושרת נגר-לויט ב"ידיעות אחרונות".

בצהריי יום שבת האחרון הלכה הנערה לביתה, הנמצא סמוך למרכז קליטה שבו מתגוררים הנערים הצעירים. לאחר שחלפה על פניהם, הם התנפלו עליה והחלו להכותה בצורה אכזרית. לאחר דקות ארוכות שבהן נאבקה הנערה בחבורה האלימה, היא הצליחה להימלט מהמקום, ולהזעיק עזרה.

בשעות הערב בשבת, פנתה הצעירה לתחנת המשטרה בצפת, והתלוננה על המקרה. רב פקד יהודה ממן, דובר מחוז צפון במשטרה ציין כי "הילדים אותרו אך מפאת גילם הצעיר, מחכים כעת לחקירת ילדים של משרד העבודה והרווחה".

בעקבות האירוע, כינס ראש העיר צפת אילן שוחט ישיבת חירום, ובה ציין כי "הכתובת הייתה על הקיר, והגיע הזמן שבסוכנות היהודית ובמשרד הקליטה ייקחו אחריות לנושא".

בסוכנות היהודית הגיבו למכתבו של שוחט בעניין ומסרו כי "הילדים והוריהם נלקחו לאחר האירוע למפגש עם צוות מקצועי ועובדת סוציאלית, ושם שוחחו עמם בנושא מניעת אלימות והטרדות מיניות. במרכז הקליטה בצפת פועלים צוותים מקצועיים בתחומי רווחה וחינוך, המלווים אותם באופן מתמשך וצמוד, ופועלים כדי להקל על קליטתם ושילובם באופן מיידי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת