בן 16 חשוד שאיים על אבי לוזון

ההתאחדות לכדורגל התלוננה בשבוע שעבר כי בדף הפייסבוק שלה פורסמו איומים נגד היו"ר אבי לוזון. האיומים הושמעו על ידי אוהד בית"ר ירושלים, נער בן 16, בעקבות החלטת בית הדין של ההתאחדות להפחית 2 נקודות לקבוצה. בחקירתו הוא הודה - והביע צער

נער בן 16 נעצר היום בחשד שאיים על יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון. ככל הנראה, איים הצעיר לפגוע בלוזון משום שהפחית 2 נקודות לקבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, אותה הוא אוהד.

בשבוע שעבר הוגשה תלונה על ידי ההתאחדות לכדורגל, על כך שנכתבה הודעה בדף הפייסבוק שלה על איומים לפגוע באבי לוזון. האיומים פורסמו לאחר שבית הדין של ההתאחדות הוריד 2 נקודות לבית"ר ירושלים בעקבות קריאות גזעניות של אוהדי בית"ר לעבר חלוצה של הפועל תל אביב - טוטו תמוז.

בעקבות פעילות של שוטרי תחנת פתח תקווה ומחלק הונאה של שלוחת מרחב שרון, עוכב לתחנת המשטרה בפתח תקווה אותר הנער, שמתגורר באזור חדרה, ובמחשבו נמצאו ראיות לאיום. בחקירתו קשר עצמו הקטין לאירועים והביע חרטה על המעשה. בתום החקירה הוא שוחרר לביתו בתנאים מגבילים.

אתמול: לוזון נחקר במשטרה

לוזון עצמו נחקר אתמול במשך שמונה שעות ביחידת ההונאה של מחוז מרכז של המשטרה כהמשך לפרשת "כדור מרכזי", במהלכה עלה חשד כי בכירים השפיעו על שיבוץ שופטים במשחקים. לחדשות 2 באינטרנט נודע כי החוקרים העלו חשדות נגדו על חשד למרמה וניצול לרעה של כוח משרתו.

בידי החוקים ישנן עדויות, לפיהן ניסה להשפיע על שיבוץ שופטים למשחקים. הוא חשוד גם בניסיון להטות תוצאות משחקים.

חוקרי המשטרה ממשיכים לחקור את הפרשה וההערכה היא שלוזון יידרש לפחות לעוד חקירה אחת. לפני יותר מחצי שנה נחשף כי חקירת פרשת "כדור מרכזי" מסתעפת כשלאחר חקירתו הראשונה של לוזון הצהירו במשטרה כי הם מתכוונים לזמן בכירים נוספים בעולם הכדורגל לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת